Jakość Obsługi

AXA

( 3.89 )

AXA jest jedną z największych grup ubezpieczeniowych na świecie. W Polsce AXA jest obecna od 2006 roku. Jest uniwersalnym ubezpieczycielem z pełną ofertą ubezpieczeń majątkowych a także ubezpieczeń na życie, z których korzysta ponad 3 mln klientów, w tym firmy oraz międzynarodowe korporacje.

Opinie (806)

Świetna obsługa

Rozglądając się za ubezpieczeniem OC skorzystałem z oferty AXA Direct - Pani mnie obsługująca zachowała się bardzo fachowo i przyjaźnie. Nawet uświadomiła mnie, że akceptując dodatkowe usługi typu assistance do najtańszej wersji OC, mimo dopłaty ~100zł rocznie, całość procentowo może się zmniejszyć i mimo bogatszego ubezpieczenia całość może kosztować mniej niż wersja podstawowa, a to bardzo na plus! To potwierdza że obsługa jest bardzo nastawiona na klienta, a cała wizyta zajęła mi około 20 minut. Serdecznie polecam!

Tak sobie.

Tak sobie.

Świetnie.

Świetnie. Obsługa zdalna, bezkontaktowa

Świetnie.

Świetnie. Trudno się dodzwonić do ubezpieczyciela.

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie. Nie mam zastrzeżeń co do samej obsługi.

Odwiedzałeś ostatnio AXA?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Oferta

  • ubezpieczenia

Podobne firmy w okolicy

Allianz

(3.32 )

Avus Polska

(2.00 )

Cardif

(2.36 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem