POLBUS

( 1.39 )

Opinie (35)

Żal

Jak zawsze spóźnił się. Przez co wiecznie spóźniam się do pracy. A po to jest ten autobus żeby nie jechać 40 minut wcześniej. Totalnie olewaja ludzi

LIna 504 Wrocław-Oleśnica

W dniu 17.03.2019 autobus linii 504 (odjazd z dworcca Wroclavia godz. 18.45) nie przyjechał. Nie było żadnych informacji n/t odwołania kursu. Nie jest to pierwszy raz kiedy autobusy firmy Polbus nie kursują (lub kursuja jak sobie chcą - całkowicie niezgodnie z grafikiem). NIe polecam tej firmy jeśli planujesz być na miejscu o czasie :(

Nieuczciwa firma

Ta firma to jakiś żart. Mimo kupionego tydzień wcześniej biletu z miejscówka, po przyjeździe autobusu okazało się, że jest przepełniony i żadne miejscowki nie obowiązują. Kierowca ma to gdzieś, podróż z Karpacza do Wrocławia na stojąco... Jeden wielki żart, gorąco nie polecam

linia Sobótka

linia Sobótka-Wrocław. bardzo często kursy nie są realizowane. w 2016 roku na 5 nie przyjechały 2, w tym roku w dn. 24.06 o g. 17.12 również.

Bardzo źle.

Bardzo źle.

niezalogowany-uzytkownik

niezalogowany-uzytkownik

25.08.2016
POLBUS Inna forma kontaktu

Niespotykana agresja werbalna kierowcy w stosunku do

Niespotykana agresja werbalna kierowcy w stosunku do kobiet! Skandal!Autobus relacji Wrocław Hrubieszów 26.01.2016r. Sprawa zostanie zgłoszona w siedzibie firmy.

Wakacje skończyły się ale pozostał niesmak

Wakacje skończyły się ale pozostał niesmak,a to dzięki firmie POLBUS Wrocław.A to z powodu pewnej sytuacji jaka miała miejsce nad morzem.Dokładnie w Mrzeżynie gdzie dzień wcześniej zostały zarezerwowane bilety na kurs Mrzeżyno -Polkowice.Autokar nie dojechał.Firma nawet nie podstawiła zastępczego autokaru.Dwie rodziny z dziećmi w tym jednym niepełnosprawnym została na lodzie.Było póżno,brak miejsc w pokojach z powodu weekendu.Nie będę opisywać co było dalej.Jedna z matek dzwoniąc do firmy po trzech godzinach spóżnienia uzyskała wytłumaczenie:,,Bardzo mi przykro autokar nie dojedzie"Dzieci przeżyły traumę.Nie życzę żadnej matce,ojcu.Po przyjeżdzie jedna z matek skontaktowała się z firmą prosząc o wyjaśnienie tej sytuacji.Dostała odpowiedz,że firma jest w stanie zadośćuczynić za zaistniałą sytuację.I tu jest wielki absurd.Firma zaproponowała bilety dla rodziny na jakiś tam przejazd za 50%ceny biletu.Matka z niepełnosprawnym dzieckiem ma zniżkę 80% na przejazdy autobusem,opiekun jedzie za darmo.Także drodzy Państwo wystrzegajcie się takich firm bez kompetencji i zlewaniem klienta.Bo nie życzymy nikomu znalezienie się w takiej sytuacji z małymi dziećmi w ciemną noc bez możliwości dalszego zakwaterowania.Takie zachowanie zakrawa na drogę sądową.I myślę,że te rodziny powinny tak postąpić.

Super sprawa

Super sprawa. Kierowca bardzo miły, tak samo jak właściciel. Zapomniałem kurtkę z kluczami w busie to kierowca wraz z właścicielem (który pomimo urlopu odebrał telefon) dograli się do mnie co pozwoliło mi odzyskać zaginione rzeczy, co nie było łatwe, przez mój ciężki dzień. Polecam!

Odwiedzałeś ostatnio POLBUS?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

BP Tour

(0.56 )

PKS Kłodzko

(0.50 )

PKS Bydgoszcz

(1.30 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem