GENERALI

( 3.59 )

Opinie (420)

Obsługa super , a realizacji brak

Obsługa na infolinii przebiegała bardzo profesjonalnie. pracownik starał się dokładnie wysłuchać mojego problemu. Wyjaśnił mi dokładnie moje obiekcję i miał usunąć usterkę na moim koncie klienta. Usterka do teraz nie została usunięta. Miała być usunięta w ciągu 30 minut. Minęło już 4 dni od rozmowy i nic.

Nie zawsze otrzymasz odpowiedz na konkretne pytanie

Owszem, konsultanci są mili i uprzejmi, i musza znosić tych wszystkich "trudnych" klientów z pretensjami, ale czasem po prostu nie odpowiadają na pytanie. Zbywają klienta, kiedy nie wiedza co maja odpowiedzieć, i to się czuje niestety. Plus za to., że zawsze szybko mogę się dodzwonić i moje prośby nie pozostają bez odpowiedzi.

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie. Dobrze dopasowują ofertę..

Dobrze.

Dobrze. Jakość obsługi poprawiła się (kilka lat temu było gorzej).

Świetnie.

Świetnie. Miła obsługa, atrakcyjne ceny

Odwiedzałeś ostatnio GENERALI?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Allianz

(3.34 )

Avus Polska

(2.00 )

AXA

(3.90 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem