GENERALI

( 3.60 )

Opinie (419)

Obsługa super , a realizacji brak

Obsługa na infolinii przebiegała bardzo profesjonalnie. pracownik starał się dokładnie wysłuchać mojego problemu. Wyjaśnił mi dokładnie moje obiekcję i miał usunąć usterkę na moim koncie klienta. Usterka do teraz nie została usunięta. Miała być usunięta w ciągu 30 minut. Minęło już 4 dni od rozmowy i nic.

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie. Dobrze dopasowują ofertę..

Dobrze.

Dobrze. Jakość obsługi poprawiła się (kilka lat temu było gorzej).

Świetnie.

Świetnie. Miła obsługa, atrakcyjne ceny

Odwiedzałeś ostatnio GENERALI?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Allianz

(3.32 )

Avus Polska

(2.00 )

AXA

(3.90 )

Poradnik jakości obsługi

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepiej oceniane miejsca rozrywki

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych miejsc rozrywki na portalu Jakości Obsługi. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opinie i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te centra rozrywki, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem