Targ przy Śląskiej w Radomiu

( 5.00 )

Opinie (9)

Super targ

Super targ. Kulturalni sprzedawcy, alejki czyste, nie zaśmiecone jak na innych targowiskach.Polecam

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Mimo iz nie jest to firma ani instytucja powini uczyć innych jak obsługiwać klientów! zawsze mili,uśmiechnięci i sympatyczni. co najważniejsze nie wciskaja nic na siłę ! a potrafią zareklamować swój towar jak mało kto! polecam serdecznie! zawsze robię tam zakupy przebywając na urlopie :). Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Targowisko to nie instytucja ani firma

Targowisko to nie instytucja ani firma. Sprzedawcy nie biorą udziału w programie Jakości Obsługi, jednak od tych sprzedawców powinny uczyć się największe firmy, jak dbać o Klienta! :) Ta obserwacja dotyczy jednego ze stoisk warzywniczych, do którego podeszłam w celu zorientowania się w cenach kiszonych warzyw. Sprzedawca, pan w średnim wieku, gdy tylko skończył obsługiwać klientkę, natychmiast zwrócił się do mnie serdecznie : "dzień dobry! co będzie dla pani?" Zapytałam o ceny , nie zamierzałam akurat nic kupować. Sprzedawca widział moje niezdecydowanie i od razu przeszedł do ataku, bardzo sympatycznego ataku. Zaczął zachwalać swoje produkty, popierając je pewnymi argumentami ale także i dowodami, ponieważ zaprosił mnie od razu do degustacji kiszonego ogórka :) zapewniając, że zostanę na pewno jego klientką i muszę spróbować, bo nikt nie ma tu takich ogórków jak on! :) Spróbowałam i rzeczywiście - to nie był taki sklepowy zwykły ogórek- ten był pyszny! Przyznałam mu rację. "A, widzi pani! Proszę więc spróbować i tego! " i podsunął mi szczyptę kiszonej kapusty :) Ani przez chwilę nie przestał opowiadać o swoich warzywach, jak je robi, jak powinno się je robić. Słychać było znawcę. Zachwalał mi również inne wyroby i produkty i na przykład podarował mi gratis jajko, które również miało sprawić ze będę jego stałą klientką! :) Już dawno nie spotkałam się z takim zaangażowaniem w stosunku do klienta - i to opowiadanie o tym wszystkim , sprawiło ze zapadłam w jakiś przyjemny trans i odeszłam od stoiska... z siatką kiszonych ogórków i kiszonej kapusty! I o to właśnie w sztuce sprzedaży chodzi! :)))

Odwiedzałeś ostatnio Targ przy Śląskiej w Radomiu?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Borówka

(5.00 )

Warzywa–owoce–surówki

(5.00 )

Hurtownia owocowo-warzywna Irena Bebel

(3.00 )

Poradnik jakości obsługi

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepiej oceniane miejsca rozrywki

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych miejsc rozrywki na portalu Jakości Obsługi. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opinie i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te centra rozrywki, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem