Femina

( 4.50 )

Opinie (2)

W dniu 25

W dniu 25-05-2009 z narzeczonym udaliśmy się w poszukiwaniu garnituru. Przez znajomych został nam doradzony sklep "FEMINA" w Rybniku. Po wejściu do salonu zostaliśmy przywitani "Dzień dobry" i tekstem "czy tylko się rozglądamy czy kupujemy". Troszkę nas zaskoczyła ta wypowiedź, ale odpowiedzieliśmy "że szukamy garnituru na ślub, że ma być w ciemny kolorze, ale jesteśmy otwarci na propozycje"...Po czym Pani, która nas obsługiwała zaczęła kręcić nosem, że skoro oglądamy to ona nie będzie nam przynosić do mierzenia garniturów, postękała i w stwierdziła że pokaże nam marynarkę, bo to nie ma sensu mierzenie całego garnituru. Na pytanie "czy są możliwe poprawki?", bardzo miła Pani odpowiedziała "żeby robić poprawki to trzeba najpierw kupić, a skoro oglądamy to nie ma z czego robić poprawek". Po takich słowach od razu została oddana marynarka i udaliśmy się w stronę wyjścia. Poczuliśmy się niechciani, jakbyśmy przeszkadzali oraz jakby sprzedawczyni sprawił wielki problem pokazanie towaru, który jest sprzedawany w tym sklepie. Kupując garnitur za dość spore pieniądze, trzeba go najpierw przymierzyć, żeby wiedzieć czy odpowiada. Moje oburzenie było tak wielkie, że wychodząc odliczałam od 10 w dół, żeby nie wybuchnąć i nie zrobić awantury. Niestety tak polecany sklep nie zrobił żadnego wrażenia na nas, wręcz przeciwnie rozczarowałam się obsługą (co do towaru nie mogę tego stwierdzić, bo nie było mi dane jego zobaczenie) i zniechęciłam się do dalszego poszukiwania garnituru dla narzeczonego. Odradzam zakupów w tym sklepie.

Odwiedzałeś ostatnio Femina?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

4YOU

(4.45 )

Bugatti

(5.00 )

BYTOM

(4.07 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking aptek z najlepszą jakością obsługi!

Branża farmaceutyczna jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów. Sprawdź, które apteki zostały najlepiej ocenione na portalu Jakości Obsługi. Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź  jakie opinie ma na portalu Jakości Obsługi! Wybraliśmy dla Ciebie 5 najlepiej ocenionych gabinetów w Polsce!   

Najlepiej oceniane sklepy internetowe

Sprawdź, które sklepy interentowe otrzymały najwyższe oceny wśród użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te portale, które zebrały min. 30 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem