Bar Zielony

( 5.00 )

Opinie (2)

Celem mojej dzisiejszej obserwacji był zakup dania

Celem mojej dzisiejszej obserwacji był zakup dania obiadowego bigosu z bułką na kwotę 6,20. Jak zawsze był tu zatrzęsienie klientów. Zanim zamówiłam danie musiałam czekać w kolejce przede-mną zamawiała jedna osoba a w między czasie inne dwie osoby były wołane po odbiór swoich dań. Zanim dostałam swój bigos upłynęło jakieś piętnaście-dwadzieścia minut. Po czym danie zostało podane przy kasie, przez ubraną w strój firmowy i zadbaną młodą sprzedawczynię. Bigos jak zawsze posiadał te same walory smakowe. Poza tym rzeczą która mnie tutaj razi jest to że klienci w pomieszczeniu mogą swobodnie palić papierosy.

Odwiedzałeś ostatnio Bar Zielony?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Bierhalle

(2.02 )

Burger King

(3.58 )

Freshpoint

(3.50 )

Poradnik jakości obsługi

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepiej oceniane miejsca rozrywki

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych miejsc rozrywki na portalu Jakości Obsługi. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opinie i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te centra rozrywki, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem