GIGA

( 5.00 )

Opinie (4)

Serwis OK, net na światłowodzie to strzała

Koleś, który robi tam lapki u nich jest mega kompetentny, powie od reki co i za ile i czy się opłaca. Nie wciska kitu. Neta mają spoko, ja już mam światło od nich. 60 mega i w zupełności wystarcza. W sumie to polecam. Radiówka to słaby temat, już nie na dzisiejsze czasy.

Giga jest dostawcą mojego internetu

Giga jest dostawcą mojego internetu. Zasięg internetu radiowego jest b.dobra. Resetowanie modemu zdarzyło mi się 4 razy na 4 lata użytkowania. Prędkość dobra aczkolwiek Giga ma dużo ofert odnośnie internetu. Cena nie wygórowana. Sklep zaopatrzony dobrze. Jeśli czegoś nie mają na sklepie to mogą przywieźć z hurtowni. Ceny za naprawę komputera przystępne. Jedynym minusem było w moim przypadku zbyt długie czekani na ekipę montażową. Wizytę przekładali 3 razy.

Jeden z dwóch sklepów komputerowych w Skale

Jeden z dwóch sklepów komputerowych w Skale. Orpócz części i akcesoriów komputerowych dostępna również kawiarenka internetowa, usłogi xero, druk, skan oraz wypożyczalnia płyt DVD. Asortyment jak na małe miasto całkiem w porządku. Dość biedny zestaw płyt do wypożyczenia oraz dość drogie opłaty za kawiarenkę internetową. Placówka utrzymana w czystości, na półkach porządrek. Pracownicy schludnie ubrani, zawsze pomocni. Ogromnym plusem są długie godziny otwarcia od rana nawet do 20:00.

Odwiedzałeś ostatnio GIGA?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Fujitsu Siemens

(5.00 )

Hewlett-Packard

(2.82 )

Inwazja PC

(3.50 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem