Tip top

( 0.50 )

Opinie (2)

Porażka goni porażkę

Jedzenie, dowóz czy kontakt z dostawcą, kompletnie nic z tych czynników nie zagrało. Przede wszystkim czas oczekiwania 1,5 godziny, jedzenie przyjechało po ponad 2 godzinach. Bardzo niemiły Pan dostawca, który nie odpowiedział nawet na dzień dobry. I najgorsze na koniec. Jedzenie, o ile można było to tak nazwać. Zamówiłem kebaba, w którym znalazł się ogórek kiszony zrobiony na słodko. Przypalone i prawdopodobnie stare mięso. Moja dziewczyna zamówiła zapiekankę z zestawem surówek, gdzie 90% tego zestawu to buraczki. Buraczki niekoniecznie pasują do zapiekanek, dodatkowo takich najtańszych, z supermarketu. Za takie jedzenie wydaliśmy coś w okolicy 50 zł, nie warto.

Bardzo fajna obsługa

Bardzo fajna obsługa, duży wybór, niskie ceny, jedzenie smaczne i podane dość szybko. Jednak ceny dość wysokie. Nie ma gdzie usiąść w środku. A jedzenie na telefon czasami przyjeżdza zimne.

Odwiedzałeś ostatnio Tip top?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Niko

(4.00 )

Bar sałatkowy "Chimera"

(4.50 )

Trąba

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepiej oceniane miejsca rozrywki

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych miejsc rozrywki na portalu Jakości Obsługi. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opinie i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te centra rozrywki, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem