Tip top

( 0.50 )

Opinie (2)

Porażka goni porażkę

Jedzenie, dowóz czy kontakt z dostawcą, kompletnie nic z tych czynników nie zagrało. Przede wszystkim czas oczekiwania 1,5 godziny, jedzenie przyjechało po ponad 2 godzinach. Bardzo niemiły Pan dostawca, który nie odpowiedział nawet na dzień dobry. I najgorsze na koniec. Jedzenie, o ile można było to tak nazwać. Zamówiłem kebaba, w którym znalazł się ogórek kiszony zrobiony na słodko. Przypalone i prawdopodobnie stare mięso. Moja dziewczyna zamówiła zapiekankę z zestawem surówek, gdzie 90% tego zestawu to buraczki. Buraczki niekoniecznie pasują do zapiekanek, dodatkowo takich najtańszych, z supermarketu. Za takie jedzenie wydaliśmy coś w okolicy 50 zł, nie warto.

Bardzo fajna obsługa

Bardzo fajna obsługa, duży wybór, niskie ceny, jedzenie smaczne i podane dość szybko. Jednak ceny dość wysokie. Nie ma gdzie usiąść w środku. A jedzenie na telefon czasami przyjeżdza zimne.

Odwiedzałeś ostatnio Tip top?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Niko

(4.00 )

Bar sałatkowy "Chimera"

(4.50 )

Trąba

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking aptek z najlepszą jakością obsługi!

Branża farmaceutyczna jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów. Sprawdź, które apteki zostały najlepiej ocenione na portalu Jakości Obsługi. Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź  jakie opinie ma na portalu Jakości Obsługi! Wybraliśmy dla Ciebie 5 najlepiej ocenionych gabinetów w Polsce!   

Najlepiej oceniane sklepy internetowe

Sprawdź, które sklepy interentowe otrzymały najwyższe oceny wśród użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te portale, które zebrały min. 30 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem