Tip top

( 0.50 )

Opinie (2)

Porażka goni porażkę

Jedzenie, dowóz czy kontakt z dostawcą, kompletnie nic z tych czynników nie zagrało. Przede wszystkim czas oczekiwania 1,5 godziny, jedzenie przyjechało po ponad 2 godzinach. Bardzo niemiły Pan dostawca, który nie odpowiedział nawet na dzień dobry. I najgorsze na koniec. Jedzenie, o ile można było to tak nazwać. Zamówiłem kebaba, w którym znalazł się ogórek kiszony zrobiony na słodko. Przypalone i prawdopodobnie stare mięso. Moja dziewczyna zamówiła zapiekankę z zestawem surówek, gdzie 90% tego zestawu to buraczki. Buraczki niekoniecznie pasują do zapiekanek, dodatkowo takich najtańszych, z supermarketu. Za takie jedzenie wydaliśmy coś w okolicy 50 zł, nie warto.

Bardzo fajna obsługa

Bardzo fajna obsługa, duży wybór, niskie ceny, jedzenie smaczne i podane dość szybko. Jednak ceny dość wysokie. Nie ma gdzie usiąść w środku. A jedzenie na telefon czasami przyjeżdza zimne.

Odwiedzałeś ostatnio Tip top?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Niko

(4.00 )

Bar sałatkowy "Chimera"

(4.50 )

Trąba

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem