Aquael ZOO

( 1.17 )

Opinie (61)

Bardzo nie miła wizyta w tym sklepie

Wybrałam się do tego sklepu w swadziminu w auchanie w celu zakupienia krolika i wyprawki dla niego. Na wystawie zobaczyliśmy kilka królików. Byłam zachwycona ale chwila moment. Dlaczego 2 małe króliczki są w klatce z 3 wielkimi królikami. Przemknęliśmy na to oko. Wchodzimy do sklepu zadowoleni j mówimy ze chcemy kupić krolika. Pani wyglądała jakby chciała nas udusić. Pytamy jaka cena za te małe. Dostaliśmy odpowiedz „ na szybie ma Pani napisane „ gdzie na szybie nie było ceny. Pani podała nam cenę. Mówimy czy mogliśmy go na chwile zarezerwować i iść do sklepu obok coś zobaczyć jeszcze. Pani powiedziała ze mamy teraz wszystko kupić i zabrać. Mówimy no ok. Wciskała nam wszystko na sile. Nie byłam w stanie nawet przeczytać co jest napisane na opakowaniu czy wybrać sobie koloru miski czy poidełka bo pani od razu leciała wszystko skasować. Po wszystkim zamknęła małego krolika w najmniejszym możliwym opakowaniu jakie mogło być. Było ono reczej do chomika czy myszy a nie krolika. Po sklepie chodził jakiś pies który przeszkadzał w zakupach ponieważ sklep był bardzo mały. Gdyby nie to ze królik skradł moje serce to napewno bym tam nie robiła zakupów. Nie polecam

Nie polecam

Przy omylkowym zakipie brak zwrotow ceny mocno zawyzone.

Brak zainteresowania Klientami

Brak zainteresowania Klientami, obsługa nie prowadzi aktywnej pomocy ograniczając się do pozostawania za kasą, bałagan - dziecko o mało nie ugrzęzło w niezwiniętym wężu ogrodowym służącym zapewne do uzupełniania wody w akwarium.

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Na minus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

W przeciwieństwie do innych opinii

W przeciwieństwie do innych opinii, ja trafiłem na dobrą obsługę.Szukałem przekąsek dla psa (na trawienie i usuwających kamień z zębów).Po chwili poszukiwań, podeszła do mnie Pani w blond włosach (na identyfikatorze było imię: Małgorzata), i od razu zaproponowała pomoc.Zaproponowała mi produkt w promocji (połączone przekąski i kość), w niższej cenie niż kupione osobno.Wiedziała dużo o składzie produktu i doradziła który będzie odpowiedni dla mojego psa.Wrażenia jak najbardziej pozytywne.Co do drugiej Pani (ciemne, dłuższe włosy) - rzeczywiście nie widać jej w sklepie.

Tak sobie

Tak sobie. Kolejny sklep zoologiczny w galerii, czyli brak dbałości o zwierzęta, które są wystawione na przewalające się tłumy, przeciętna wiedza. Oferta standardowa dla sieciówki, wysokie ceny. Na minus: wiedza i doradztwo, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi. Na plus: personel, sprawność obsługi.

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Słabo

Słabo. Na minus: personel, sprawność obsługi, oferta i cena. Na plus: wiedza i doradztwo, wygląd miejsca obsługi.

Personel posiada bardzo dużą wiedzę na temat zoologi

Personel posiada bardzo dużą wiedzę na temat zoologi, chętnie i oferuje pomoc przy znalezieniu poszukiwanego towaru. Duży wybór artykułów zoologicznych. Towar poukładany, brak bałaganu na półkach. Sklep czysty i schludny. Zwierzęta mają dobre warunki. Jedyne zastrzeżenie - sprzedawane szynszyle posiadają duże klatki, jednak nie mają możliwości skakania po gałęziach i półkach, które są umieszczone za wysoko.

Po wejściu do sklepu w oczy rzucił się ład w alejce z karmą

Po wejściu do sklepu w oczy rzucił się ład w alejce z karmą dla zwierząt, prawie w całym sklepie podłoga była brudna a klatki ze zwierzętami zanieczyszczone, czuć było nieprzyjemny zapach obok wolierów ze zwierzętami. W pozostałej części sklepu zapach raczej przyjemny, a akwaria robiły naprawdę dobre wrażenie. Witryna przyciągała promocjami, jednak były na niej liczne ślady po taśmie klejącej. Pomoc fachowa, pracownicy mają dużą wiedzę na temat oferowanych produktów, są bardzo mili i pomocni. W przypadku tego sklepu obsługa jest największym atutem.

Sklep był stosunkowo niewielki

Sklep był stosunkowo niewielki, z przytłaczającą ilością regałów, panował jednak w nim ład i porządek. Sklep bogato zaopatrzony. Pracownik doskonale orientował się w asortymencie. Potrafił produkt zarekomendować, polecić i opowiedzieć o nim.

Poszukiwałam Konga dla mojego psa

Poszukiwałam Konga dla mojego psa (mam szczeniaka). Niestety nie wszystkie produkty nadają się dla takich maluchów. Pani, która mnie obsługiwała poświęciła mi dużo czasu na czytanie poszczególnych opisów czy dan produkty nadają się dla szczeniaków. Pomogła mi wybrać jeszcze inne zabawki.

Musiałbym napisać dwa komentarze i wystawić dwie oceny

Musiałbym napisać dwa komentarze i wystawić dwie oceny: po pierwsze- pracownicy sklepu bardzo mili i chętnie służą pomocą oraz radą (ocena dla nich: rewelacyjnie!), po drugie- kierowniczka sklepu jest bardzo trudną osobą. W czasie składania reklamacji (drapak dla kota mało stabilny, bardzo brudny i ze zniszczoną półką, swoją drogą z wystawy, ponieważ Pani zamawia tylko jeden artykuł, który praktycznie trafia na wystawę) kierowniczka zachowała się skandalicznie. Obrażała mnie, wchodząc nawet na tematy osobiste. Rozumiem, że klienci z założenia mają mnóstwo pretensji, ale trzeba posiadać pewne predyspozycje do zawodu. Przedstawiłem swoje zdanie na temat artykułu, który nabyłem, nikogo przy tym nie obrażając. Skończyło się na tym, że zabrałem zniszczony drapak i naprawię we własnym zakresie. Nie chcę mieć więcej styczności z tym sklepem i tą kobietą.

Odwiedzałeś ostatnio Aquael ZOO?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Zoo Centrum

(1.50 )

Villa Zoo

(5.00 )

Kakadu

(3.00 )

Poradnik jakości obsługi

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepiej oceniane miejsca rozrywki

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych miejsc rozrywki na portalu Jakości Obsługi. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opinie i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te centra rozrywki, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem