"ABC Biurex" s.c.

( 2.00 )

Opinie (1)

Ostatnio potrzebowałam kupić szary papier aby opakować

Ostatnio potrzebowałam kupić szary papier aby opakować paczkę do wysłania. Wstąpiłam do tego sklepu, bo akurat było mi po drodze. Poprosiłam o 3 arkusze papieru, na co pan z obsługi powiedział że w rolce jest 5 i ciężko jest je rozwinąć. Dał mi tym do zrozumienia że albo 5 albo wcale. Powtórzyłam, ze potrzebuje 3 arkusze. Podirytowany pan zaczął rozwijać rolkę i coś tam pod nosem mówił. Nie było to profesjonalne podejście do klienta i ze względu na taką obsługę szybko nie wrócę do tego sklepu.

Odwiedzałeś ostatnio "ABC Biurex" s.c.?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Studio Gwiazdka

(5.00 )

Samfix Papier

(5.00 )

SZAŁ -profesjonalny sklep plastyczny

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem