Pizzeria Mona

( 5.00 )

Opinie (4)

Bradzo często zamawiam jedzenie w Pizzerii Mona w Głuszycy

Bradzo często zamawiam jedzenie w Pizzerii Mona w Głuszycy, najczęściej zamawiam jedzenie na dowóz do domu. Zawsze wszytsko jest świeże, czuć że produkty używane do przyrządzania dań są dobrej jakości. Ostatnio został także wprowadzony do menu Kebab. Właśnie tego dnia zamówiłam zestaw z kebabem. Nie miałam nowej ulotki, więc zadzwoniłam do pizzerii i poprosiłam o doradzenie co zamówić. Dostałam bardzo dokładne informacje co w jakim zestawie się znajduje i ile kosztuje. Zdecydowałam się na jeden z zestawów. Już za niecałe 30 minut miałam Kebab w domu, praktycznie gorący i pyszny. Bardzo polecam tę pizzerię i bardzo lubię obsługę w tym lokalu.

Odwiedzałeś ostatnio Pizzeria Mona?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Da Grasso

(3.78 )

Gusto Dominium

(3.32 )

Pizza Hut

(4.03 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking aptek z najlepszą jakością obsługi!

Branża farmaceutyczna jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów. Sprawdź, które apteki zostały najlepiej ocenione na portalu Jakości Obsługi. Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź  jakie opinie ma na portalu Jakości Obsługi! Wybraliśmy dla Ciebie 5 najlepiej ocenionych gabinetów w Polsce!   

Najlepiej oceniane sklepy internetowe

Sprawdź, które sklepy interentowe otrzymały najwyższe oceny wśród użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te portale, które zebrały min. 30 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem