Pizzeria Mona

( 5.00 )

Opinie (4)

Bradzo często zamawiam jedzenie w Pizzerii Mona w Głuszycy

Bradzo często zamawiam jedzenie w Pizzerii Mona w Głuszycy, najczęściej zamawiam jedzenie na dowóz do domu. Zawsze wszytsko jest świeże, czuć że produkty używane do przyrządzania dań są dobrej jakości. Ostatnio został także wprowadzony do menu Kebab. Właśnie tego dnia zamówiłam zestaw z kebabem. Nie miałam nowej ulotki, więc zadzwoniłam do pizzerii i poprosiłam o doradzenie co zamówić. Dostałam bardzo dokładne informacje co w jakim zestawie się znajduje i ile kosztuje. Zdecydowałam się na jeden z zestawów. Już za niecałe 30 minut miałam Kebab w domu, praktycznie gorący i pyszny. Bardzo polecam tę pizzerię i bardzo lubię obsługę w tym lokalu.

Odwiedzałeś ostatnio Pizzeria Mona?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Da Grasso

(3.87 )

Gusto Dominium

(3.50 )

Pizza Hut

(4.17 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem