Abis.pl

( 4.80 )

Opinie (6)

Bardzo praktycznie urządzona strona sklepu internetowego z

Bardzo praktycznie urządzona strona sklepu internetowego z artykułami biurowymi i szkolnymi. Wybór jest tam bardzo duży i chyba, z tego co się zorientowałam, to można tam dostać wszystkie potrzebne w biurze artykuły. Są i teczki i papier do drukowania, różne artykuły drobne biurowe, ale też środki BHP, gospodarcze, spożywcze i kuchenne. Strona jest doskonale zaprojektowana, dzięki czemu bardzo szybko można znaleźć konkretny towar.

Strona internetowa www

Strona internetowa www.abis.pl jest sklepem gdzie można zakupić sprzęt zaopatrzenia biura. W sklpie mozna zakupić papier do ksero, długopisy, ołówki, spinacze i wiele innych. W sklpie jest jasno niebieska szata i są zakładki z poszczególnym saortymentem. Ceny są tańsze niż w innych sklpach ale warto kupić większą ilość.

Bardzo przejrzysta strona sklepu zachęca do przeglądania

Bardzo przejrzysta strona sklepu zachęca do przeglądania całego asortymentu. A jest co przeglądać, bo asortyment jest bardzo obszerny i zdecydowanie atrakcyjny. Można tam znaleźć tradycyjny papier różnego rodzaju, wiele typów teczek do porządkowania dokumentów, a także urządzenia biurowe, akcesoria biurowe i wiele wiele innych potrzebnych do biura i domu artykułów.

co jakis czas zaopatruje tacie biuro w najpotrzebnijsze

co jakis czas zaopatruje tacie biuro w najpotrzebnijsze artykuły biurowe. wtedy odwiedzam wyszukiwarke internetowa i szukam sklepów internetowych zajmujących sie tymi produktami. ostatnio zamówiłam w sklpie www.abis.pl. sklep posiada szeroki wybór artykułów biurowych.bardzo szybko otrzymałam paczkę, ktora byla dobrze zapakowana.

Z polecenia odwiedziłam stronę internetową www

Z polecenia odwiedziłam stronę internetową www.abis.pl. Jest to sklep internetowy z artykułami biurowymi. Chciałam kupić większą ilość papieru do ksero. Sklep posiada duży asortyment i wybór, ceny są atrakcyjne zwłaszcza gdy się kupi większą ilość. Było sprawne zrealizowanie zamówienia. Zamówienie dotarło do mnie bez problemów w ustalonym terminie.Miła obsługa.

Robiłam zamówienie materiałów biurowych w sklepie

Robiłam zamówienie materiałów biurowych w sklepie internetowym. Strona jest przejrzysta i funkcjonalna - łatwo można znaleźć szukane towary i porównać ceny. Zależało mi na fakturze z konkretną datą co ujęłam w zamówieniu. Natychmiast po wysłaniu zamówienia skontaktowała się ze mną konsultantka i potwierdziła przyjęcie zamówienia. Kiedy okazało się, że brakuje jednego z zamówionych produktów również otrzymałam telefon i bez zbędnych formalności mogłam zmienić zamówienie. Zamówienie zostało zrealizowane bardzo szybko, wszystkie produkty były bardzo dobrze zapakowane, a faktura wystawiona zgodnie z moją prośbą.

Odwiedzałeś ostatnio Abis.pl?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Studio Gwiazdka

(5.00 )

Samfix Papier

(5.00 )

SZAŁ -profesjonalny sklep plastyczny

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem