Drukarnia Galeria

( 5.00 )

Opinie (5)

perfekcja oraz zaddowolenie klienta na najwyzszym poziomie

wspaniale miejsce do spedzenia wolnego czasu oraz dowiedzenia sie czegos nowego na temat druku. Szukasz czegos co bedzie w stanie rozwinac twoja ciekawosc oraz umysl? dobrze trafiles.

Galeria znajduję sie w samym centrum Bydgoszczy

Galeria znajduję sie w samym centrum Bydgoszczy. Przed jej wejściem od strony ul Gdańskiej znajduję się fontanna, pomnik niedźwiedzicy, są ławeczki a w zimie czynne było darmowe lodowisko. Budynek jest piętrowy, dostępny jest parking dla klientów gdzie pierwsze 2 godziny są bezpłatne. Między piętrami można poruszać się windą lub schodami ruchomymi. Toalety znajdują się na parterze, są bardzo czyste i zadbane. w kompleksie znajdują się sklepy odzieżowe, kawiarnie, restauracje, biuro podrózy, perfumerie, sklep spożywczy, pralnia

Odwiedzałeś ostatnio Drukarnia Galeria?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Cepelia Polska Sztuka i Rękodzieło

(3.00 )

To i owo

(4.00 )

Blacharstwo samochodowe Imort-Export Łukasz Kołodziej

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem