DTS Przyjemne Przeprowadzki

( 1.15 )

Opinie (12)

Jeśli nie musicie, to nie korzystajcie

To jakaś kpina. Zamówienie dostarczone w zupełnie innym terminie niż było zaplanowane (podobno kierowca miał wolne). Na infolinii inna informacja o terminie niż na stronie DTS. Meble nie zabezpieczone ( DTS na stronie chwali się, że meble przyjeżdżają na paletach, owinięte folią i zabezpieczone pasami). Niestety ... porwany karton był jedynym zabezpieczeniem mebli To co po sobie zostawili dostawcy w mieszkaniu ... HORROR. Reklamacje odrzucają, bo nie ma podstaw do uznania. Przecież dostawa odbyła się, a że w innym terminie to już "szczegół".

Dlaczego muszę dawać gwiazdki ???

Za tak nieprofesjonalną obsługę, za nieterminowość, za brak kultury dostawcy mam dać gwiazdki ?????? Narzucają terminy dostaw nie konsultując z klientem po czym w ogóle się nie pojawiają !!! To jak traktowany jest klient przez dostawców z Olsztyna, jaki bałagan pozostawiają po sobie ( co jest niezgodne z reklamą firmy DTS: zabezpieczenie towaru, wniesienie, rozpakowanie, drobny montaż, ustawienie i wyrzucenie zbędnych opakowań ). Mój drewniany stół dostarczono w przemoczonym kartonie, dostawcy stawiali warunki (dobra ocena w ankiecie, to zmontują stół). Przy okazji "przykleił im się do rąk" klucz do montażu stołu, który był w komplecie. Bałagan jaki pozostawili po sobie (mam zdjęcia) ... MASAKRA. Dyrektor ds. Jakości | DTS Transport nie widzi problemu. na stronie firmy same superlatywy :(

Takiej obsługi nie ma nigdzie

Koszmarna firma. Brak kontaktu z dostawcą (niby zepsuty telefon, a zdjęcie budynku zrobili "zepsutym telefonem"). Podjeżdżają pod adres kilka godzin wcześniej niż było zaplanowane. O godzinie zaplanowanej dostawy przysyłają info, że nie było Cię w domu. Kiedy będzie kolejna dostawa, otrzymujesz sprzeczne informacje.

MASAKRA

Nieprofesjonalna firma. Zamówienie nie zostało zrealizowane niby z mojego powodu. Kurier twierdzi, że nie było mnie w domu (choć od rana czekałam na dostawę mebli realizowaną przez DTS). SMS z informacją o dostawie w godz 8-20. Kurier nie poinformował mnie telefonicznie przed dostarczeniem przesyłki (mają w obowiązku wykonać telefon do klienta na 30 min przed dostawą). Kurier twierdzi, że miał awarię telefonu. Podjechał pod dom, zrobił zdjęcie klatki( adresu)i odjechał. Nie podjął próby dostarczenia, bo jak twierdzi był zepsuty domofon. Tylko akurat on miał problem z domofonem. Na infolinii usłyszałam, że łatwiej jest zrobić zdjęcie klatki adresu niż wnieść meble. TO KPINA!!! Na infolinii poinformowano mnie,że dostawa odbędzie się w poniedziałek (dziś jest piątek), a za chwilę otrzymałam sms z informacją o dostawie we wtorek. Kto mi zapłaci za trzy dni nieobecności w pracy?

Najgorsza firma transportota to DTS Transport Sp. zo.o

Dramat! W zyciu nie spotkalam tak nieprofesjonalniej, nierzetelnej, niekompetentnej firmy jak DTS Transport Sp. zo.o... masakra... Na Infolini nikt telefonu nie dbiera a jak juz odbierze to i tak nie ma nic do powiedzenia - bo oni nie maja pojeca co sie z przesylka dziej. Narzucaja terminy dostaw nie konsultujac z kientem po czym w ogole sie nie pojawiaj!!! Jak dla mnie firma albo do zamkniecia.

dostawa Wołomin .do du...y z takim dostawcą .

brak kontaktu , przesyłka nie dotarła na miejscekierowca umówił sie ze mną na drugi dzień - na drugi dzień okazało się że ma inną trasę , ,po 3 dniach wciąż nie mam zakupionej lodówki ,brak kontaktu z biurem obsługi - dopiero po 2 godz. na telefonie ktoś odebrał i po ustaleniu innego terminu w konkretnych godzinach otrzymałem sms o dostawie w takiej porze kiedy jestem w pracy . czy dojdzie do skutku dostawa to się okaże, nowy kierowca zgodził się dowieźć dostawę jak będę w domu.

Bardzo dobry kontakt telefoniczny od samego początku

Bardzo dobry kontakt telefoniczny od samego początku. Konkretnie i profesjonalnie. Polecam

Od samego początku przyjęcia zlecenia stały kontakt SMSowy

Od samego początku przyjęcia zlecenia stały kontakt SMSowy i telefoniczny. W dniu wyjazdu towaru otrzymałem numer telefonu kierowcy, 40min. przed dostarczeniem twaru kierowca zadzwonił do mnie osobiście. Pomimo, że panowie musieli na mnie czekać, brak zdenerwowania. Panowie uprzejmi wnieśli błyskawicznie towar do domu na 3 piętrze. Zadowolenie 100%!

Odwiedzałeś ostatnio DTS Przyjemne Przeprowadzki?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Hestrans

(3.50 )

Parking Lider

(5.00 )

P4 Parking

(4.00 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking aptek z najlepszą jakością obsługi!

Branża farmaceutyczna jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów. Sprawdź, które apteki zostały najlepiej ocenione na portalu Jakości Obsługi. Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź  jakie opinie ma na portalu Jakości Obsługi! Wybraliśmy dla Ciebie 5 najlepiej ocenionych gabinetów w Polsce!   

Najlepiej oceniane sklepy internetowe

Sprawdź, które sklepy interentowe otrzymały najwyższe oceny wśród użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te portale, które zebrały min. 30 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem