DTS Przyjemne Przeprowadzki

( 0.51 )

Opinie (30)

Nie polecam

Jak już kilkoro soób pisało firma beznadziejna. Umówiony transport nie dotarł w wyznaczonych godzinach, brak kontaktu z kierowcą, na centrali też nic nie wiedzą. Omijajcie z daleka tą firmę.

Koszmar

Godzina przekładana kilka razy, przez cały dzień brak kontaktu z kierowca, centrala tez nie potrafiła się z nim skontaktować i nie miała żadnego pomysłu. Najgorsza firma transportowa,

TRAGEDIA!!!!!

Słów brakuje żeby opisać tą firmę,a przynajmniej niektórych pracowników.Kupilismy meble w jednej z najbardziej znanych firm z dostawa i rozładunkiem,niestety wynajęli oni właśnie firmę dts.Usluga była z góry opłacona a ,,panowie” na miejscu stwierdzili ze nie maja zamiaru się przemęczać bo ja nie jestem jedyną ich klientka.Jak się na nich zdenerwowałam to zadzwonili na skargę do kierownika a ten ich poparł.Na szczęście na miejscu byli pracownicy którzy akurat pracują u nas i oni wnieśli meble.O zwrot wcześniej poniesionych kosztów muszę się prosić firmie u której zakupiliśmy meble.Do tego brak kultury,jedna ręka w kieszeni w drugiej papieros.

Fatalna obsługa

Pracownicy firmy DTS niekompetentni. Nie porafią poradzić sobie z wniesieniem mebli bez uszkodzeń. Zniszczyli mi przedpokój a w ramach rekompensaty chcą mi zwrócić 140 zł. To jest bardzo zabawnie nie polecam firmy. Wprowadzają w błąd klienta i wypełniają za nich dokumenty nie informując o konsekwencjach.

PORAŻKA

Jak można oceniać jakość, jeżeli żadna jakość w tej firmie nie istnieje. Termin dostawy przekładany osiem razy na minuty przed planowanym przyjazdem kuriera. Brak kontaktu. Na infolinii odbiera automat, nie ma szans się dodzwonić a irytuająca melodyjka zagłusza automatyczną sekretarkę. Ciężko mi ocenić, na ile to rażąca niekompetencja a na ile zwykli oszuści. OMIJAĆ!!!

Tragedia

Nie ma gorszej opcji na świecie jak ten transport. Zmieniali mi 9 razy date bez mojej zgody i bez żadnego kontaktu. Nie dostalam towaru zamówionego z Ikei, wiec w ostateczności zrezygnowałam i sama zorganizowalam swoj przewóz. NIE POLECAM!!! Pół gwiazdki za co???!!!!!!

Totalne Dno

To jest farsa A nie firma . Ustalone daty dostawy mają za nic , zmiany terminów dostawy dokonują sami bez informowania odbiorcy A i tak terminów zmian nie dotrzymują. Szczerze Odradzam

Tragedia

Najgorsza firma kurierska na jaką trafiłam. Sami zmieniają sobie datę odbioru, bez jakiekolwiek kontaktu. Nie poleca, nigdy więcej!!!!! Dałam pół gwiazdki ponieważ mniej się nie da.

Masakra

Najgorsza firma kurierska z jaką miałam wątpliwą przyjemność mieć do czynienia. Zmiana terminu dostawy sześć razy, kurierzy niekulturalni i bezczelni. Nigdy więcej! Nie polecam!

odradzam!!!!!!!!!!!!!

Mają głęboko w poważaniu ustalone terminy. Zmieniają bez żadnych konsultacji. Co ich obchodzi, że wziąłeś urlop by przyjąć przesyłkę w umówionym dniu. 2 godziny przed dostawą zadzwonią, że przesyłka jednak pojutrze bo nie zmieściła się w aucie. Ja się pytam kto planuje te dostawy? Ostatni raz korzystam z tej "firmy".

Koszmar i tragedia

Najgorsza firma z jakiej mialam nieprzyjemność korzystać, nie przyjeżdżają na czas, nie ma z nimi kontaktu, dostawa po prostu nie dotarła a mnie nikt nie raczył o tym poinformować. Brak kontaktu do kuriera, ciekawe czy w ogóle zamówienie dojdzie. Radzę odsyłać ich do sklepu i odebrać towar samemu

Jeśli nie musicie, to nie korzystajcie

To jakaś kpina. Zamówienie dostarczone w zupełnie innym terminie niż było zaplanowane (podobno kierowca miał wolne). Na infolinii inna informacja o terminie niż na stronie DTS. Meble nie zabezpieczone ( DTS na stronie chwali się, że meble przyjeżdżają na paletach, owinięte folią i zabezpieczone pasami). Niestety ... porwany karton był jedynym zabezpieczeniem mebli To co po sobie zostawili dostawcy w mieszkaniu ... HORROR. Reklamacje odrzucają, bo nie ma podstaw do uznania. Przecież dostawa odbyła się, a że w innym terminie to już "szczegół".

Dlaczego muszę dawać gwiazdki ???

Za tak nieprofesjonalną obsługę, za nieterminowość, za brak kultury dostawcy mam dać gwiazdki ?????? Narzucają terminy dostaw nie konsultując z klientem po czym w ogóle się nie pojawiają !!! To jak traktowany jest klient przez dostawców z Olsztyna, jaki bałagan pozostawiają po sobie ( co jest niezgodne z reklamą firmy DTS: zabezpieczenie towaru, wniesienie, rozpakowanie, drobny montaż, ustawienie i wyrzucenie zbędnych opakowań ). Mój drewniany stół dostarczono w przemoczonym kartonie, dostawcy stawiali warunki (dobra ocena w ankiecie, to zmontują stół). Przy okazji "przykleił im się do rąk" klucz do montażu stołu, który był w komplecie. Bałagan jaki pozostawili po sobie (mam zdjęcia) ... MASAKRA. Dyrektor ds. Jakości | DTS Transport nie widzi problemu. na stronie firmy same superlatywy :(

Odwiedzałeś ostatnio DTS Przyjemne Przeprowadzki?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Hestrans

(3.50 )

Parking Lider

(5.00 )

P4 Parking

(4.00 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem