Piwiarnia Warka

( 4.67 )

Opinie (15)

Jak zawsze smacznie

Jedzenie jest na bardzo dobrym poziomie. Zamawiając kolejny raz jedzenie na wynos, dostałam danie ciepłe, choć spóźniłam się z odbiorem. Kelnerka była bardzo miła i pozytywnie nastawiona do klienta.

W stylu angielskiego pubu

Ciekawy wystój, przytulny. Przypomina mi klimatem angielskie puby. W weekendy sporo ludzi, dość tłoczno. Są telewizory, więc można obejrzeć mecze, nawet te mniej znaczące. Dobra lokalizacja, jedynie toalety pozostawiają dużo do życzenia.

Witam

Witam, niestety zauważyłam że obsługa jest bardzo kiepską, chodzi mi konkretnie o zachowanie jednej z kelnerek. Pracownica jest bardzo niemiła, co spowodowało że więcej nie od wiedzę tego lokalu. Pozdrawiam

Bardzo fajny lokal utrzymany w ciekawym stylu i w

Bardzo fajny lokal utrzymany w ciekawym stylu i w przyjemnej atmosferze. Można przyjemnie spędzić czas, zrelaksować się i smacznie zjeść. Polecam wszystkim którzy chcą na chwilę wyrwać się z domu i odpocząć.

Jakość obsługi mogę ocenić

Jakość obsługi mogę ocenić, jako poprawną. Podczas jednego wieczoru przyjmowały ode mnie zamówienia dwie kelnerki z trzech pracujących w lokalu. Choć obie pracowały, pomimo dużego ruchu, naprawdę sprawnie to jednak jedna z pań wydawała się mało komunikatywna i niesympatyczna. Nie uśmiechała się ani razu, nie wyrażała sobą jakiejkolwiek życzliwości wobec gości i przyjmując zamówienie sprawiała wrażenie, jakby robiła łaskę klientowi. Druga pani- zupełne przeciwieństwo pierwszej, uśmiech na twarzy i zupełni inny, milszy ton głosu. Jednakże obie na równi wywiązywały się ze swoich obowiązków, ponieważ ani na piwo, ani na kawę, ani też na (średnią w smaku) pizzę nie musiałem długo czekać. Do życzenia natomiast dużo pozostawia stan toalet. W męskim WC brakuje zatrzasku w drzwiach, brakowało również papieru a sama toaleta sprawiała wrażenie, jak gdyby rzadko było w niej sprzątane. Podsumowując: Obsługa nie zawodzi klienta, choć mogłoby być lepiej, jednak pobyt w tym pubie można zaliczyć do udanych.

Bardzo dobra lokalizacja a knajpka urządzona całkiem

Bardzo dobra lokalizacja a knajpka urządzona całkiem przyjemnie. Tylko jakoś ludzi w niej brak.Jedzenie masakra, nie ma co wybrać - a na lody czeka się 15 minut choć gości brakPersonel ciągle znika na zapleczu i nie ma nawet jak zapłacic

Fajne miejsce do spotkań ze znajomymi w fajnej atmosferze

Fajne miejsce do spotkań ze znajomymi w fajnej atmosferze. gdyby nie cena piw, byłoby rewelacyjnie. jak na taką miejscowość cena za lane piwo z sokiem-7,50 to zbyt za dużo. Mimo wszystko jedzenie i obsługa świetna.

Lokal charakteryzuje się dość bogatym menu

Lokal charakteryzuje się dość bogatym menu, idealne miejsce dla smakoszy trunków wszelkiego rodzaju, za dość przystępną cenę. Co do jedzenia nie jestem osobiście przekonany, lecz to moja subiektywna ocena. Obsługa jest bardzo uprzejma. Bardzo dobrze wspominam wszystkie chwile spędzone w tym miejscu

Ten lokal był odwiedzony przeze mnie jako pierwszy

Ten lokal był odwiedzony przeze mnie jako pierwszy. Świetny klimat wystrój 100 % klasy. Toaleta schludna i czysta. Nie ma tam łobuzów ani problematycznej pijanej młodzieży. Barmanki są extra !! jak mi zaserwowały drinka bezalkoholowego to byłem w szoku ! Dziewczyny potrafią nawet z poza karty przygotować coś świetnego i skasować tylko za składniki. Odpowiednio do zamówionego piwa dostajemy specjalne do tego przeznaczone naczynie Pokal Kufel w rożnych rodzajach . Każde naczynie jest przemywane wodą przed nalaniem piwa w celu usunięcia HIPOTECZNYCH zanieczyszczeń kurz albo coś podobnego.Niestety trzeba wyczekać swoje przy barze POLECAM

Odwiedzałeś ostatnio Piwiarnia Warka?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Niko

(4.00 )

Bar sałatkowy "Chimera"

(4.50 )

Trąba

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepiej oceniane miejsca rozrywki

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych miejsc rozrywki na portalu Jakości Obsługi. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opinie i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te centra rozrywki, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem