TK Maxx

( 3.84 )

Opinie (493)

Super sklep!

TK Maxx jako jeden z nielicznych oferuje tak szeroki wybór produktów w większości sprowadzonych z Wielkiej Brytanii. Od kosmetyków w atrakcyjnych cenach, aż po stylizowane dodatki do domu, czy akcesoria dla artystów. Wszystko po obniżonej cenie i dobrej jakości!

Bałagan

TK MAX = Ogólny bałagan, trudno się połapać. Niby wszystko ułożone rozmiarami, ale jest problem. Mam wrażenie, że jest też mniejszy wybór niż np. na Bielanach.

Dobrze.

Dobrze. Zbyt mało personelu, nierzadko trzeba czekać na kasjera stojąc w kolejce do kasy.

Odwiedzałeś ostatnio TK Maxx?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

4YOU

(4.45 )

Bugatti

(5.00 )

BYTOM

(4.07 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem