Open Finance

( 3.54 )

Opinie (790)

Jestem zawiedziona.

Witam, jakis czas temu chciałam skorzystać z usług Open Finance, aby Doradcy mogli znaleźć dla mnie najlepsze oferty kredytowe. Myślałam, że jest tak pięknie jak się ogłaszają w reklamach. Wszystkie oferty w jednym miejscu itd, itd, aczkolwiek zawiodłam się okropnie. W skrócie spędziłam w oddziale w Sosnowcu trzy dni po około godzinie czasu, dodatkowo donosilam brakujące dokumenty, po czym okazało się że Pani zapomniała wysłać mój wniosek z zapytaniami do różnych banków i poszła na urlop... Brak słów, na odpowiedź czekałam dwa dni, po czym sama zadzwoniłam, aby dowiedzieć się co się podziało w mojej sprawie... Wielkie zdziwienie Kierownika oddziału w Sosnowcu, dodam, że nie usłyszałam nawet słowa 'przepraszam'. Na drugi dzień poszlam do konkurencji i wyszłam z taką kwotą kredytu o jaką wnioskowalam i wszystko załatwiłam w 15 min. Także reasumując oddział w Sosnowcu nie polecam!!!!

Wspaniała obsługa

Wraz z żoną chcieliśmy kupić mieszkanie finansowane kredytem hipotecznym. Skorzystaliśmy z usług doradztwa finansowego i biura nieruchomości Open Finance. Biuro było bardzo nowoczesne i ładnie urządzone. Poproszono nas byśmy usiedli na wygodnej kanapie i poczęstowano nas kawą. Pani z biura nieruchomości pomogła nam wybrać mieszkanie i dokładnie wyjaśniła jak wygląda kupno mieszkania. Pani była bardzo miła i umówiła nas na oględziny. Pan z doradztwa finansowego rzetelnie opowiedział nam wszystko o kredycie hipotecznym, kosztach około kredytowych i o tym co musimy zrobić by dostać kredyt. Zaproponował także pomoc przy przygotowywaniu wniosku i kompletowaniu dokumentów. Cała obsługa bardzo nam się podobała i zrobiła na nas duże wrażenie. Widać że osoby tam pracujące znają się na rzeczy i lubią to co robią. Polecam każdemu to miejsce.

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze. Miłe podejście do Klienta.

Słabo.

Słabo. Nastawieni tylko na zarobiek

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie. Chęć udzielnia pomocy.

Odwiedzałeś ostatnio Open Finance?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Expander

(3.66 )

Gold Finance

(3.75 )

Finamo

(3.00 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem