Open Finance

( 3.54 )

Opinie (787)

Jestem zawiedziona.

Witam, jakis czas temu chciałam skorzystać z usług Open Finance, aby Doradcy mogli znaleźć dla mnie najlepsze oferty kredytowe. Myślałam, że jest tak pięknie jak się ogłaszają w reklamach. Wszystkie oferty w jednym miejscu itd, itd, aczkolwiek zawiodłam się okropnie. W skrócie spędziłam w oddziale w Sosnowcu trzy dni po około godzinie czasu, dodatkowo donosilam brakujące dokumenty, po czym okazało się że Pani zapomniała wysłać mój wniosek z zapytaniami do różnych banków i poszła na urlop... Brak słów, na odpowiedź czekałam dwa dni, po czym sama zadzwoniłam, aby dowiedzieć się co się podziało w mojej sprawie... Wielkie zdziwienie Kierownika oddziału w Sosnowcu, dodam, że nie usłyszałam nawet słowa 'przepraszam'. Na drugi dzień poszlam do konkurencji i wyszłam z taką kwotą kredytu o jaką wnioskowalam i wszystko załatwiłam w 15 min. Także reasumując oddział w Sosnowcu nie polecam!!!!

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze. Miłe podejście do Klienta.

Słabo.

Słabo. Nastawieni tylko na zarobiek

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie. Chęć udzielnia pomocy.

Odwiedzałeś ostatnio Open Finance?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Expander

(3.44 )

Gold Finance

(3.43 )

Finamo

(3.00 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking aptek z najlepszą jakością obsługi!

Branża farmaceutyczna jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów. Sprawdź, które apteki zostały najlepiej ocenione na portalu Jakości Obsługi. Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź  jakie opinie ma na portalu Jakości Obsługi! Wybraliśmy dla Ciebie 5 najlepiej ocenionych gabinetów w Polsce!   

Najlepiej oceniane sklepy internetowe

Sprawdź, które sklepy interentowe otrzymały najwyższe oceny wśród użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te portale, które zebrały min. 30 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem