Halagarda

( 0.50 )

Opinie (8)

przechadzałam się przypadkiem w okolicy

nieoczekiwanie przechadzałam się w okolicy ronda matecznego...przechadzam się przechadzam i nieoczekiwanie zgłodniałam, wróciłam do domu i zjadłam pierogi...nieoczekiwanie

Moja obserwacja dotyczy kiosku z pieczywem sieci HALAGARDA

Moja obserwacja dotyczy kiosku z pieczywem sieci HALAGARDA, który mieści się na ul. Kamieńskiego 1 ( adres z paragonu) jest to kiosk przed przystankiem w stronę Bonarki. Witryna była taka sobie jeśli chodzi o czystość. Pieczywo tak sobie poukładane. Ciastka i ciastka francuskie w porównaniu z konkurencją drogie, ale wyglądały apetycznie. Sprzedawczyni obsługiwała w miarę szybko, ale trudno nazwać ja uprzejmą. Ciasto takie sobie, jeśli weźmiemy pod uwagę tańsze u konkurencji to jednak ciastko nie warte swojej ceny.

Moja obserwacja dotyczy piekarnio

Moja obserwacja dotyczy piekarnio- cukierni sieci Halagarda, która mieści się na ul. Chmieleniec w Krakowie. Witryna była czysta, ale nadmiar informacji i promocjach w dodatku napisanych na kartkach formatu a4 I a3 WYGLĄDAŁ NIE ŁADNIE W WITRYNIE. Ceny pieczywa są wysokie a obsługa nie miła nie orientująca się w asortymencie. Lada z lodami miała uchybienia w czystości. Stoliki były i można było zjeść ciastko na miejscu, ale stoliki były ustawione nie wygodnie a od tego ciastka dość drogie.

Do Halagardy wstąpiłem wstąpiłem przypadkiem podczas pobytu

Do Halagardy wstąpiłem wstąpiłem przypadkiem podczas pobytu w centrum miasta. Dawno nie korzystałem z ich usług z prostego powodu, więc postanowiłem sprawdzić czy nadal mają tak dobre i smaczne produkty.. Zauważyłem, że firma powiększyła swój asortyment i nowe rodzaje kaw oraz kilka nowych ciastek czy wypieków. Minus, jaki rzuca się w oczy od razu po wejściu, to bardzo mała powierzchnia lokalu - kilka stolików jest wg mnie zbyt małą ilością. Wypieki i ciastka bardzo smaczne, świeże a nierzadko jeszcze ciepłe w dotyku. Ceny wydają się być rozsądne i odpowiadają jakości wyrobów. Ekspedientki miłe, często polecają jakieś produkty.

Przechadzałam się po galerii i zgłodniałam

Przechadzałam się po galerii i zgłodniałam. Zaszłam do "Halagardy", gdzie można zjeść normalny obiad na wagę oraz kupić coś słodkiego, bo znajduje się tam też cukiernia. Niestety półki były zupełnie puste, a słodkie rogaliki, pączki i ciastka były zaledwie po jednej sztuce. Jak ktoś coś kupi, to od razu cenę się chowa i po prostu produktu nie ma. Lady były puste, a gdy kupiłam jednego rogalika zrobiło się jeszcze bardziej ubogo. Do tego musiałam czekać przy kasie, choć były dwie pracownice. Jedna obsługiwała drugą kasę, a druga sprzątała stanowisko pracy. Obie zdawały się w ogóle mnie nie zauważać. Mogły chociaż dać znać, że zaraz podejdą, a tak nie wiedziałam, czy mam stać tu, czy iść do drugiej kasy.

Do Halagardy wstąpiłem bezpośrednio po pracy na gofra

Do Halagardy wstąpiłem bezpośrednio po pracy na gofra. Dawno nie korzystałem z ich usług z prostego powodu - bywało swego czasu często tak, że jedna z pracownic gofrownice i inne urządzenia do robienia deserów myła i czyściła godzinę przed zamknięciem, w związku z czym nie sprzedawała już niektórych przysmaków. Dzisiaj dostrzegłem, iż firma wzbogaciła swoją ofertę m.in. o nowe rodzaje gofrów czy kaw. Minus, jaki rzuca się w oczy od razu po wejściu, to bardzo mała powierzchnia lokalu. O ile w lecie wystawiane są na zewnątrz parasole, o tyle w zimie trzeba się zmieścić przy 5 czy 6 stolikach. Często trzeba czekać na zwolnienie miejsca lub zmienić lokal. Plusem jest bogata oferta gastronomiczna, można zaopatrzyć się także w bułki, drożdżówki czy ciastka, które są specjalnością tej niewielkiej sieci. Ceny wydają się być rozsądne i odpowiadają jakości wyrobów. Gofry przyrządzane są bardzo sprawnie i kuszą swoim smakiem a także wyglądem. Zachęcam do spróbowania.

Odwiedzałeś ostatnio Halagarda?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

coffeeheaven

(3.52 )

Costa Coffee

(3.77 )

GRYCAN

(4.34 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem