Biuro Maklerskie Banku BZWBK

( 4.00 )

Opinie (10)

Bardzo miła i rzetelna obsługa doradcy

Bardzo miła i rzetelna obsługa doradcy. Uprzejmy, pomocny, udzielający bardzo szczegółowych porad. Polecam wszystkim inwestyującym.

Byłem bardzo zadowolony z obsługi Banku

Byłem bardzo zadowolony z obsługi Banku. Doradczyni wstała na powitanie, przedstawiła się i uśmiechnęła. Oferta była przedstawiona bardzo ciekawie i przejrzyście. Pani była ubrana stosownie. Jedyne co mi przeszkadzało to, to że nie byłem zauważony po wejściu do oddziału.

Intuicyjna obsługa strony i niewielkie marże skłaniają do

Intuicyjna obsługa strony i niewielkie marże skłaniają do inwestowania w domu maklerskim tego banku. Przy regularnym dokonywaniu operacji nie płacimy nic za prowadzenie rachunku

Pani mnie obsługująca była bardzo miła

Pani mnie obsługująca była bardzo miła, jasno i konkretnie mi wszystko co mnie interesowało wyjaśniła. Bez żadnych większych problemów dokonałem czynności które zamierzałem. Tego dani była trochę duża kolejka i było czynne tylko jedno okienko, na wiele. Pracownicy wyjaśnili to nieobecnością koleżanki.

Po wejściu do placówki od razu usłyszałam powitalne Dzień

Po wejściu do placówki od razu usłyszałam powitalne Dzień dobry od jednego z doradców. Ja korzystałam z okienka kasowego wpłacałam na konto pieniądze i Pani która mnie obsługiwała zaproponowała mi kartę kredytową. Bardzo miła i rzetelna obsługa. W placówce panował porządek, każdy z pracowników banku miał widoczny i czytelny identyfikator. Za każdym razem jak odwiedzam ten bank czuję się potraktowana bardzo indywidualnie, miło.

W biurze maklerskim była bardzo miła obsługa

W biurze maklerskim była bardzo miła obsługa. Pracownik uprzejmie mnie przywitał, udzielił mi wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie moje pytania, formalnosci załatwiliśmy bardzo sprawnie. Czynne były dwa stanowiska, nie było do nich kolejki. Pracownik poinformował mnie też dokładnie jakie czynnosci mogę wykonać samodzielnie przez internet, czy składając dyspozycję przez telefon. Jedyne co bym zmieniła to godziny otwarcia- szkoda, że biuro maklerskie nie jest czynne w tych samych godzinach co caly oddział, tylko krócej.

Odwiedzałeś ostatnio Biuro Maklerskie Banku BZWBK?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Expander

(3.69 )

Gold Finance

(3.75 )

Open Finance

(3.54 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem