ZSP nr 5

( 5.00 )

Opinie (2)

Bardzo dobra szkoła

Dzięki wykwalifikowanej kadrze uczniowie mogą się wiele nauczyć. Wysoki poziom, ale bez wyścigu szczurów.

Szkoła ma dobrze wykwalifikowany personel zachowujący się w

Szkoła ma dobrze wykwalifikowany personel zachowujący się w sposób tolerancyjny i miły. Nauczyciele chodzą ubrani czysto i schludnie oraz w sposób niewyzywający. Szkoła jest miejscem przyjemnym, jednak wygląd jest okropny. Stare elewacje, niebezpieczne schody oraz straszne boisko. Podsumowując wszystko oprócz wyglądu szkoły jest w jak najlepszym porządku.

Odwiedzałeś ostatnio ZSP nr 5?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Zespół Szkół Ekonomiczno Gastronomicznych im. J.Piłsudskiego

(4.00 )

Szkoła Podstawowa w Hucie Tarnawackiej

(0.50 )

Liceum Ogólnokształcące VI w Łodzi

(1.50 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem