Apteka przy Biedronce

( 5.00 )

Opinie (9)

Personel bardzo miły

Personel bardzo miły, zaangażowany w wykonywaną pracę oraz ma indywidualne podejście do każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Przede wszystkim osoby tam pracujące są cierpliwe, kompetentne oraz zawsze służą pomocą. Pracownicy okazują szczere zainteresowanie oraz uprzejmość i szacunek w stosunku do konsumentów. W asortymencie nie zawsze znajdują się produkty których oczekuję, jednakże apteka wzbudza zaufanie terminowym wykonywaniem i realizowaniem złożonych zamówień w takim wypadku. Czas obsługi zwykle jest długi jednak nie wynika to z winy zamkniętych stanowisk, bo wszystkie lub znaczną większość z nich jest otwarta, lecz z kolejek które świadczą o tym, że klienci chętnie wracają w to miejsce. Ceny są bardzo przystępne. Pomieszczenie jest czyste, zadbane oraz klimatyzowane co sprzyja oczekiwaniu na swoja kolej.

Apteka znajduje się w bardzo dobrym miejscu

Apteka znajduje się w bardzo dobrym miejscu. Wewnątrz czysto, panuje porządek. Obsługa bardzo miła i sympatyczna. Dostępne wszystkie podstawowe leki. Nie wiem jak sytuacja ma się w przypadku jakichś leków specjalistycznych. Czas obsługi akceptowalny - dość krótki. Ceny leków porównywalne jak w innych aptekach.

Sklep zadbany i czysty

Sklep zadbany i czysty. Personel bardzo pomocny i kompetentny. Obsługa na kasie bardzo miła, sprawna i szybka pomimo bardzo dużego ruchu.

Przed apteką znajduje się parking na kilkanaście

Przed apteką znajduje się parking na kilkanaście samochodów. Nie miałem problemu z zaparkowaniem. Przed apteką było czysto. na ternie apteki również było czysto. Czynne było jedno stanowisko kasowe, co w zupełności wystarczyło, gdyż było tylko dwóch klientów. Farmaceuta ubrany był w biały fartuch. Leki i preparaty medyczne na półkach poukładane były starannie. Przy większości z nich znajdowały się podane ceny. Promocje były dobrze widoczne. Obsługa była miła i bardzo kompetentna. Farmaceuta poświęcił mi kilka minut na wyjaśnienie zasady działania niektórych preparatów. Ateka jest godna polecenia.

Odwiedzałeś ostatnio Apteka przy Biedronce?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Cefarm

(4.05 )

Apteka Magiczna

(3.77 )

Apteka Blisko Ciebie

(2.00 )

Poradnik jakości obsługi

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepiej oceniane miejsca rozrywki

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych miejsc rozrywki na portalu Jakości Obsługi. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opinie i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te centra rozrywki, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem