Orange

( 3.70 )

Opinie (4178)

Suoer, taka obsługa jest niepowtarzalna.

Miło i szybko, a także konkretnie bez zbędnych rozwodzeń nad niepotrzebnym rozbudowaniem oferty. Pan M.G. uznanie i szacunek za wyczucie klienta. Pozdrawiam i polecam

Wspaniała Konsultantka

Pani Izabela Jaczewska jest naprawde wpaniałą konsultantka. Pomocna, empatyczna i uśmiechnięta, błyskawicznie ustaliła szczególy i sfinalizowała umową. Pochwała dla niej

Dręczyciele...

Dzwonią do mnie dwa razy dziennie, z tą samą ofertą. Ja odmawiam, oni znowu dzwonią. Są natrętni.

Dobrze, ale może być lepiej

Długi czas oczekiwania na konsultanta, system zawiesza się co chwilę. Konsultantka (dane osobowe usunięte przez administratora) nie używa zwrotów grzecznościowych, nie podtrzymuję kontaktu wzrokowego, nie uśmiecha się. Uzyskałam informacje o które prosiłam, jednak oferta dużo gorsza niż u konkurencji.

długi czas oczekiwania

Dziś dzwoniłem na infolinie. Czas oczekiwania na konsultanta ponad 5 minut. Według mnie jest to za długi czas

Obsługa na 3+

Pomimo trzykrotnego złaszania blokady połączeń reklamowycdh na nr stacjonarny tego typu telefony pojawiają się. Brak mozliwości zablokowania wszystkich tego typu połączeń.

Rewelacja.

Bardzo mila obsługa. Wszystko zostało przedstawione i wyjaśnione.

Po naprawie gwaracyjnej

Oddałem telefon do naprawy gwarancyjnej , wrócił w takim samum stanie jak go oddałem,personel poinformował mnie że źle wpisane było moje imię i usługa gwarancyjna nie może być wykonana . Personel tego salonu jest bardzo ordynarny i nie profesjonalny , nie znający warunków gwarancji.

W miarę

Mogło być lepiej ale jest ok . Wszystkie kwestie zostały wyjaśnione

Super obsługa

Nie chcę generalizować, ale w dniu dzisiejszym obsługiwała mnie cudowna, radosna i niesamowicie pomocna Pani na infolinii w Orange, aż chciało się z nią rozmawiać :)

Niska znajomość ofert

Konsultant nie wykazywał się zbytnio zaangażowaniem w obsługę moich potrzeb. Nie zbadał potrzeb odnośnie przedłożenia mojego nr telefonu.

Super

Pracownicy uśmiechnięci, pomocni. Moja sprawa została pomyślnie rozwiązana.

Sprawne rozpatrzenie reklamacji

W ubiegłym tygodniu otrzymałam fakturę z błędną kwotą, tego samego dnia złożyłam reklamację za pośrednictwem e-maila. Reakcja była bardzo szybka, już kolejnego dnia dostałam sms-a z informacją o wystawionej korekcie. Nie musiałam niczego udowadniać, argumentować czy kogoś przekonywać czego się obawiałam na początku.

Bardzo pomocna obsługa

Starałem się załatwić sprawę w imieniu mojej niepełnosprawnej mamy, pani z obsługi salonu wykazała się dużą troską i zrozumieniem, doradziła i wskazała ścieżkę postępowania. Bardzo fajne zachowanie, proklientowskie. Salon świetnie ulokowany

Odwiedzałeś ostatnio Orange?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Dialog

(4.14 )

Netia

(3.24 )

Niezależny Operator Międzystrefowy

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem