Jakość Obsługi

Play

( 3.57 )

Play to jedna z najszybciej rozwijających się sieci w Polsce, działająca od 2007 roku. Firma świadczy swoje usługi na trzech podstawowych systemach - abonamentowym, na kartę oraz mieszanym. W swojej ofercie posiada również formułę stacjonarną oraz nowość - PLAY NEXT. Sieć jako pierwsza na polskim rynku wprowadziła ofertę dla rodzin - FORMUŁA RODZINNA, która oferuje nieograniczone połączenia do wszystkich sieci dla 4 kart SIM. W 2018 roku liczba użytkowników PLAY wyniosła ponad 15 mln.

Opinie (3006)

Fantastyczna obsługa

Podczas wizyty w salonie zostałem bardzo miło przywitany. Konsultant zaprosił mnie do stanowiska oraz w bardzo miły sposób rozwiązał moje problemy techniczne z internetem. Konsultant zapytał czy jeszcze może pomoc w jakimś innym problemie. Salon był bardzo zadbany i panowała w nim przyjazna atmosfera.

Najlepszy salon

Pan uśmiechnięty z wejścia przywitał mnie miłym "Dzień Dobry". Ubrany elegancko w strój firmowy stosowny do pracy w salonie play. Czas obsługi bardzo krótki - nie było kolejki. Stanowisko obsługi jak i cały salon bardzo czyste. Pracownik w sposób profesjonalny po przeprowadzonej analizie potrzeb, zaproponował kilka opcji przedłużenia umowy.

Raczej nie.

Wizyta w tym salonie, raczej do udanych nie należy. Konsultantka po moim wejściu przywitała mnie, zapytała w czym może mi pomóc, ale cała reszta usługi słaba. Stałam całą wizytę, Konsultantka raczej odpowiadała na moje pytania bo brak było inicjatywy z jej strony. Musiałam o wszystko pytać. Raczej nie zdecydowałabym się u tej konsultantki na żaden produkt.

play

miła obsługa, zaś nie zawsze potrafią pomóc. Czysto, schludnie, przyjazna atmosfera, pomoc koleżeńska jest, zaś mało pracowników

Obsługa na bardzo wysokim poziomie

Konsultant ubrany w stroju służbowym, z odpowiednimi kompetencjami. Cała obsługa przebiegła w sposób sprawny i miły. Konsultant zbadał moje potrzeby i podczas rozmowy wielokrotnie się do nich odwoływał, chcąc spełnić moje oczekiwania. Kiedy pojawiły się obiekcje, potrafił właściwie na nie zareagować i je zbić. Obsługę oceniam paubardzo wysoko. Na pewno jeszcze tam wrócę.

super obługa

bardzo miła i profesjonalna obsługa

Kompetentna i profesjonalna obsługa

Jako klient nigdy nie zawiodłam się na infoliii Play. Za każdym razem otrzymuje rzetelne informację oraz pomoc w sprawach technicznych. Jeśli potrzebuje informacji na szybko np. ile kosztuje połączenie do konkratego kraju czy opata za usługi w roamingu poza UE otrzymuję bezzwłocznie odpowiedź bez zastanawiania się i szukania w regulaminach. Konsultanci są kompetentni i wyszkoleni. Odejmuję jedną gwiazdę za płatne połączenie z tej samej sieci oraz odsesłanie mnie dwukrotnie do salonu Play w celu utowrzenia zgłoszenia reklamacyjnego, chociaż jak dowiedziałam się potem mógł to zrobić pracownik przez tel. Poza tym wszystko ok.

Dobra obsługa

Kontakt z infolinią sieci Play jest zawsze merytoryczny, konkretny i bez naciągania na dodatkowe usługi.

Super

Młoda Pani bardzo przesympatyczna. Odpowiedziała na wszystkie moje pytania. Przekazała do siebie kontakt w razie dalszych problemów.

Super obsługa !

Celem mojej wizyty w salonie Play było przedłużenie umowy na abonament telefoniczny. Po wejściu do salonu, do swojego stanowiska zaprosił mnie pracownik salonu. W pierwszym etapie wypytał mnie o moje potrzeby oraz posiadane produkty w innych sieciach komórkowych (po to by móc dopasować ofertę do moich potrzeb - im więcej usług tym taniej). Po określeniu moich oczekiwań, pracownik zaproponował mi ofertę która była tańsza w sumie o 30 zł/mc za wszystkie usługi wraz z wymianą urządzeń na nowe za naprawdę dobrą cenę. Po wszystkim pracownik załatwił formalności związane z podpisaniem dokumentów oraz wysłaniem powiadomień do poprzednich sieci o rezygnacji z umowy. Do domu wróciłem z nowymi urządzeniami, które okazały się trafnym wyborem za sprawą znajomości ich parametrów przez pracownika. Polecam ten salon w 100%.

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie. Obsługa bardzo dobra.

Odwiedzałeś ostatnio Play?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Oferta

  • telefon
  • abonamenty
  • karta SIM
  • internet
  • telefonia komórkowa

Podobne firmy w okolicy

Dialog

(4.14 )

Netia

(3.24 )

Niezależny Operator Międzystrefowy

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem