Jakość Obsługi

Play

( 3.56 )

Play to jedna z najszybciej rozwijających się sieci w Polsce, działająca od 2007 roku. Firma świadczy swoje usługi na trzech podstawowych systemach - abonamentowym, na kartę oraz mieszanym. W swojej ofercie posiada również formułę stacjonarną oraz nowość - PLAY NEXT. Sieć jako pierwsza na polskim rynku wprowadziła ofertę dla rodzin - FORMUŁA RODZINNA, która oferuje nieograniczone połączenia do wszystkich sieci dla 4 kart SIM. W 2018 roku liczba użytkowników PLAY wyniosła ponad 15 mln.

Opinie (3000)

Kompetentna i profesjonalna obsługa

Jako klient nigdy nie zawiodłam się na infoliii Play. Za każdym razem otrzymuje rzetelne informację oraz pomoc w sprawach technicznych. Jeśli potrzebuje informacji na szybko np. ile kosztuje połączenie do konkratego kraju czy opata za usługi w roamingu poza UE otrzymuję bezzwłocznie odpowiedź bez zastanawiania się i szukania w regulaminach. Konsultanci są kompetentni i wyszkoleni. Odejmuję jedną gwiazdę za płatne połączenie z tej samej sieci oraz odsesłanie mnie dwukrotnie do salonu Play w celu utowrzenia zgłoszenia reklamacyjnego, chociaż jak dowiedziałam się potem mógł to zrobić pracownik przez tel. Poza tym wszystko ok.

Obsługa na bardzo wysokim poziomie

Konsultant ubrany w stroju służbowym, z odpowiednimi kompetencjami. Cała obsługa przebiegła w sposób sprawny i miły. Konsultant zbadał moje potrzeby i podczas rozmowy wielokrotnie się do nich odwoływał, chcąc spełnić moje oczekiwania. Kiedy pojawiły się obiekcje, potrafił właściwie na nie zareagować i je zbić. Obsługę oceniam paubardzo wysoko. Na pewno jeszcze tam wrócę.

super obługa

bardzo miła i profesjonalna obsługa

Dobra obsługa

Kontakt z infolinią sieci Play jest zawsze merytoryczny, konkretny i bez naciągania na dodatkowe usługi.

Super

Młoda Pani bardzo przesympatyczna. Odpowiedziała na wszystkie moje pytania. Przekazała do siebie kontakt w razie dalszych problemów.

Super obsługa !

Celem mojej wizyty w salonie Play było przedłużenie umowy na abonament telefoniczny. Po wejściu do salonu, do swojego stanowiska zaprosił mnie pracownik salonu. W pierwszym etapie wypytał mnie o moje potrzeby oraz posiadane produkty w innych sieciach komórkowych (po to by móc dopasować ofertę do moich potrzeb - im więcej usług tym taniej). Po określeniu moich oczekiwań, pracownik zaproponował mi ofertę która była tańsza w sumie o 30 zł/mc za wszystkie usługi wraz z wymianą urządzeń na nowe za naprawdę dobrą cenę. Po wszystkim pracownik załatwił formalności związane z podpisaniem dokumentów oraz wysłaniem powiadomień do poprzednich sieci o rezygnacji z umowy. Do domu wróciłem z nowymi urządzeniami, które okazały się trafnym wyborem za sprawą znajomości ich parametrów przez pracownika. Polecam ten salon w 100%.

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie. Obsługa bardzo dobra.

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze.

Tak sobie.

Tak sobie. Poprawnie ale tylko poprawnie.

Odwiedzałeś ostatnio Play?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Oferta

  • telefon
  • abonamenty
  • karta SIM
  • internet
  • telefonia komórkowa

Podobne firmy w okolicy

Dialog

(4.14 )

Netia

(3.24 )

Niezależny Operator Międzystrefowy

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking aptek z najlepszą jakością obsługi!

Branża farmaceutyczna jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów. Sprawdź, które apteki zostały najlepiej ocenione na portalu Jakości Obsługi. Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź  jakie opinie ma na portalu Jakości Obsługi! Wybraliśmy dla Ciebie 5 najlepiej ocenionych gabinetów w Polsce!   

Najlepiej oceniane sklepy internetowe

Sprawdź, które sklepy interentowe otrzymały najwyższe oceny wśród użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te portale, które zebrały min. 30 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem