Jakość Obsługi

Play

( 3.57 )

Play to jedna z najszybciej rozwijających się sieci w Polsce, działająca od 2007 roku. Firma świadczy swoje usługi na trzech podstawowych systemach - abonamentowym, na kartę oraz mieszanym. W swojej ofercie posiada również formułę stacjonarną oraz nowość - PLAY NEXT. Sieć jako pierwsza na polskim rynku wprowadziła ofertę dla rodzin - FORMUŁA RODZINNA, która oferuje nieograniczone połączenia do wszystkich sieci dla 4 kart SIM. W 2018 roku liczba użytkowników PLAY wyniosła ponad 15 mln.

Opinie (3006)

play

miła obsługa, zaś nie zawsze potrafią pomóc. Czysto, schludnie, przyjazna atmosfera, pomoc koleżeńska jest, zaś mało pracowników

Najlepszy salon

Pan uśmiechnięty z wejścia przywitał mnie miłym "Dzień Dobry". Ubrany elegancko w strój firmowy stosowny do pracy w salonie play. Czas obsługi bardzo krótki - nie było kolejki. Stanowisko obsługi jak i cały salon bardzo czyste. Pracownik w sposób profesjonalny po przeprowadzonej analizie potrzeb, zaproponował kilka opcji przedłużenia umowy.

Raczej nie.

Wizyta w tym salonie, raczej do udanych nie należy. Konsultantka po moim wejściu przywitała mnie, zapytała w czym może mi pomóc, ale cała reszta usługi słaba. Stałam całą wizytę, Konsultantka raczej odpowiadała na moje pytania bo brak było inicjatywy z jej strony. Musiałam o wszystko pytać. Raczej nie zdecydowałabym się u tej konsultantki na żaden produkt.

Fantastyczna obsługa

Podczas wizyty w salonie zostałem bardzo miło przywitany. Konsultant zaprosił mnie do stanowiska oraz w bardzo miły sposób rozwiązał moje problemy techniczne z internetem. Konsultant zapytał czy jeszcze może pomoc w jakimś innym problemie. Salon był bardzo zadbany i panowała w nim przyjazna atmosfera.

Obsługa na bardzo wysokim poziomie

Konsultant ubrany w stroju służbowym, z odpowiednimi kompetencjami. Cała obsługa przebiegła w sposób sprawny i miły. Konsultant zbadał moje potrzeby i podczas rozmowy wielokrotnie się do nich odwoływał, chcąc spełnić moje oczekiwania. Kiedy pojawiły się obiekcje, potrafił właściwie na nie zareagować i je zbić. Obsługę oceniam paubardzo wysoko. Na pewno jeszcze tam wrócę.

super obługa

bardzo miła i profesjonalna obsługa

Kompetentna i profesjonalna obsługa

Jako klient nigdy nie zawiodłam się na infoliii Play. Za każdym razem otrzymuje rzetelne informację oraz pomoc w sprawach technicznych. Jeśli potrzebuje informacji na szybko np. ile kosztuje połączenie do konkratego kraju czy opata za usługi w roamingu poza UE otrzymuję bezzwłocznie odpowiedź bez zastanawiania się i szukania w regulaminach. Konsultanci są kompetentni i wyszkoleni. Odejmuję jedną gwiazdę za płatne połączenie z tej samej sieci oraz odsesłanie mnie dwukrotnie do salonu Play w celu utowrzenia zgłoszenia reklamacyjnego, chociaż jak dowiedziałam się potem mógł to zrobić pracownik przez tel. Poza tym wszystko ok.

Dobra obsługa

Kontakt z infolinią sieci Play jest zawsze merytoryczny, konkretny i bez naciągania na dodatkowe usługi.

Super

Młoda Pani bardzo przesympatyczna. Odpowiedziała na wszystkie moje pytania. Przekazała do siebie kontakt w razie dalszych problemów.

Super obsługa !

Celem mojej wizyty w salonie Play było przedłużenie umowy na abonament telefoniczny. Po wejściu do salonu, do swojego stanowiska zaprosił mnie pracownik salonu. W pierwszym etapie wypytał mnie o moje potrzeby oraz posiadane produkty w innych sieciach komórkowych (po to by móc dopasować ofertę do moich potrzeb - im więcej usług tym taniej). Po określeniu moich oczekiwań, pracownik zaproponował mi ofertę która była tańsza w sumie o 30 zł/mc za wszystkie usługi wraz z wymianą urządzeń na nowe za naprawdę dobrą cenę. Po wszystkim pracownik załatwił formalności związane z podpisaniem dokumentów oraz wysłaniem powiadomień do poprzednich sieci o rezygnacji z umowy. Do domu wróciłem z nowymi urządzeniami, które okazały się trafnym wyborem za sprawą znajomości ich parametrów przez pracownika. Polecam ten salon w 100%.

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie. Obsługa bardzo dobra.

Odwiedzałeś ostatnio Play?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Oferta

  • telefon
  • abonamenty
  • karta SIM
  • internet
  • telefonia komórkowa

Podobne firmy w okolicy

Dialog

(4.14 )

Netia

(3.24 )

Niezależny Operator Międzystrefowy

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem