Biletomaty Mennika/MPK

( 0.50 )

Opinie (1)

Wiedząc

Wiedząc, że nie pamiętam kiedy ostatnio udało mi się w pierwszym biletomacie kupić bilet wyszłam 5 minut wcześniej. Już kilkukrotnie przez ich awarie uciekał mi tramwaj, więc jestem wyczulona na to. Niestety, okazało się, że czasami trzeba wyjść 20 minut wcześniej, jak nie lepiej. Zaczynając od przejścia.. Wkładam banknot - wyrzuca. Jeszcze raz - rozprostowałam dokładnie, wygładziłam.. Wychodzi. W ogóle nie zdziwiona poszłam na górę, licząc że tam dopisze mi szczęście. Niestety sytuacja się powtórzyła i po 2 próbach wściekła ruszyłam w kierunku Renomy. (mimo, że czekałam na autobus z przystanku Świdnicka). Co się okazało? Ten automat w ogóle nie działał.. Wyświetlacz czarny. Nadzieję widziałam w pobliskim kiosku z biletami czasowymi. Niedziela - zamknięte. Spacer na kolejny przystanek.. Ryzykowałam życiem, bo tylko z jednej strony postawili automat, a światła na Świdnickiej/Piłsudskiego były wyłączone. Druga próba zakończyła się sukcesem, ale szczerze powiedziawszy już byłam przerażona, bo co, gdyby i ten automat odmówił posłuszeństwa? Miałabym kolejny przystanek iść, pewnie tak do miejsca docelowego? Tym sposobem, mimo wyjścia wcześniej 5 minut po odjeździe autobusu stałam się szczęśliwą posiadaczką biletu. Co z tego, że miałam jeszcze spory kawałek do wrócenia, a potem czekanie na kolejny autobus, który nie często się pojawia.. W takich momentach żałuję, że jestem uczciwa i spaliłabym się ze wstydu podczas kontroli.. Normalny człowiek machnąłby na ten bilet ręką i nie zmarnowałby połowy godziny.

Odwiedzałeś ostatnio Biletomaty Mennika/MPK?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Hestrans

(3.50 )

Parking Lider

(5.00 )

P4 Parking

(4.00 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem