Nespresso

( 4.25 )

Opinie (5)

Polecam

Bardzo miła i nienachalna obsługa. Butik wygląda przepięknie, sprawia wrażenie bardzo ekskluzywnego. Lubię tam kupować!

Dobra kawa, ale obsługa średnia

Duży wybór świetnej jakości kaw. Przychodzę tam mniej więcej raz na dwa miesiące, aby uzupełnić zapasy. Dużym minusem jest brak oznaczenia - kapsułki, szczególnie te będące nowością, są wystawione na sklepie jednak nie ma przy nich żadnego opisu. Trzeba albo szukać katalogu (ciężko go znaleźć na sklepie), albo szukać na stronie internetowej w telefonie. Sprzedawcy, niestety nie są zaangażowani w obsługę klienta i nie podchodzą, aby doradzić mu kawę, która będzie dla nich odpowiednia.

Jeśli chcielibyście kupić ekspres do kawy

Jeśli chcielibyście kupić ekspres do kawy - polecam salon Nespresso na Nowym Świecie. Doskonała obsługa, miła atmosfera, profesjonalna prezentacja i degustacja dowolnie wybranej kawy. byłam tam kilka dni temu i jestem bardzo pozytywnie zbudowana. Pani zauważyła mnie od razu i nienachalnie ale bardzo uprzejmie zaproponowała mi pomoc w poznawaniu asortymentu sklepu.Poznałam wszystkie zalety ekspresów Nespresso, warunki gwarancji serwisowania sprzętu oraz korzyści płynące z członkostwa w klubie Nespresso. Warto tam zajrzeć. Polecam

Bardzo kompetentna i miła obsługa

Bardzo kompetentna i miła obsługa. Poza pyszną kawą, o której wypicie mnie wręcz proszono, pani która demonstrowała wszystkie ekspresy poświęciła mi ponad 15 minut odpowiadając na wszystkie możliwe pytania. Polecam to miejsce!

Od grudnia 2011 jestem użytkownikiem ekspresu marki

Od grudnia 2011 jestem użytkownikiem ekspresu marki Nespresso. W dniu wczorajszym (21.05) o godz. 13:48 zakończyłam w sklepie internetowym Nespresso proces zakupu kapsułek do ekspresu oraz okamieniacza. Jakież było moje zdziwienie, gdy dziś o godz. 9:30 rano zadzwonił do mnie kurier z dostawą. Realizacja w kilkanaście godzin. Jestem pod ogromnym wrażeniem.

Odwiedzałeś ostatnio Nespresso?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

coffeeheaven

(3.52 )

Costa Coffee

(3.95 )

Grycan

(4.24 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking aptek z najlepszą jakością obsługi!

Branża farmaceutyczna jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów. Sprawdź, które apteki zostały najlepiej ocenione na portalu Jakości Obsługi. Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź opinie o nim na portalu Jakości Obsługi!  

Gdzie zjeść? Najlepsze restauracje we Wrocławiu 2018

Portal Jakości Obsługi wybrał 10 najlepiej ocenianych restauracji we Wrocławiu.  W rankingu znajdują się tylko te restauracje, które zdobyły minimim 20 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem