Nespresso

( 3.50 )

Opinie (4)

Dobra kawa, ale obsługa średnia

Duży wybór świetnej jakości kaw. Przychodzę tam mniej więcej raz na dwa miesiące, aby uzupełnić zapasy. Dużym minusem jest brak oznaczenia - kapsułki, szczególnie te będące nowością, są wystawione na sklepie jednak nie ma przy nich żadnego opisu. Trzeba albo szukać katalogu (ciężko go znaleźć na sklepie), albo szukać na stronie internetowej w telefonie. Sprzedawcy, niestety nie są zaangażowani w obsługę klienta i nie podchodzą, aby doradzić mu kawę, która będzie dla nich odpowiednia.

Jeśli chcielibyście kupić ekspres do kawy

Jeśli chcielibyście kupić ekspres do kawy - polecam salon Nespresso na Nowym Świecie. Doskonała obsługa, miła atmosfera, profesjonalna prezentacja i degustacja dowolnie wybranej kawy. byłam tam kilka dni temu i jestem bardzo pozytywnie zbudowana. Pani zauważyła mnie od razu i nienachalnie ale bardzo uprzejmie zaproponowała mi pomoc w poznawaniu asortymentu sklepu.Poznałam wszystkie zalety ekspresów Nespresso, warunki gwarancji serwisowania sprzętu oraz korzyści płynące z członkostwa w klubie Nespresso. Warto tam zajrzeć. Polecam

Bardzo kompetentna i miła obsługa

Bardzo kompetentna i miła obsługa. Poza pyszną kawą, o której wypicie mnie wręcz proszono, pani która demonstrowała wszystkie ekspresy poświęciła mi ponad 15 minut odpowiadając na wszystkie możliwe pytania. Polecam to miejsce!

Od grudnia 2011 jestem użytkownikiem ekspresu marki

Od grudnia 2011 jestem użytkownikiem ekspresu marki Nespresso. W dniu wczorajszym (21.05) o godz. 13:48 zakończyłam w sklepie internetowym Nespresso proces zakupu kapsułek do ekspresu oraz okamieniacza. Jakież było moje zdziwienie, gdy dziś o godz. 9:30 rano zadzwonił do mnie kurier z dostawą. Realizacja w kilkanaście godzin. Jestem pod ogromnym wrażeniem.

Odwiedzałeś ostatnio Nespresso?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

coffeeheaven

(3.52 )

Costa Coffee

(3.75 )

GRYCAN

(4.32 )

Poradnik jakości obsługi

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepiej oceniane miejsca rozrywki

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych miejsc rozrywki na portalu Jakości Obsługi. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opinie i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te centra rozrywki, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem