Colorland.pl

( 5.00 )

Opinie (1)

Na firmę Colorland

Na firmę Colorland.pl trafiłam poprzez serwis Allegro. Szukałam wiarygodnej firmy, której mogłabym powierzyć realizację kalendarza ze zdjęciami, który miał być prezentem na Dzień Matki. Do wybrania akurat tej firmy skłoniła mnie duża ilość pozytywnych komentarzy (99,4%) oraz cena za usługę. Fizyczny koszt jaki poniosłam to 75 zł za 3 szt kalandarzy w formacie A3 wraz z przesyłką. Kusząco.Projekt kalendarza tworzy się samemu on-line ( 12 zdjęć + okładka). Firma na swojej stronie udostępnia prosty program graficzny, dzięki któremu można dowolnie wklejać swoje zdjęcia, przeglądać gotowy projekt, edytować, zapisywać itp. Po odebraniu kalendarzy byłam mile zaskoczona jakością ich wykonania. Kalendarz przejrzysty, na dobrym jakościowo papierze (160g/m2, satynowy). Na koniec dodam, że firma szybko uwinęła się z realizacją zamówienia.Kalendarze przyszły zapakowane w sztywną, tekturową tubę, tak, że nic nie ucierpiały na transporcie. Do tego wszystkiego jeszcze kurier zadzwonił i poinformował, że o danej godzinie będzie pod wskazanym adresem... No po prostu czad!

Odwiedzałeś ostatnio Colorland.pl?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

AGFA

(5.00 )

Kodak

(3.89 )

Fotojoker

(2.76 )

Poradnik jakości obsługi

Siła! Moc! Energia! Czyli ranking TOP 8 siłowni

 Chcielibyście zacząć przygodę ze sportem, ale nie wiecie, który klub fitness wybrać? A może szukacie nowego miejsca, by złapać formę na lato? Sprawdźcie ranking TOP 8 siłowni na portalu jakoscobslugi.pl i ruszajcie na trening!

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem