Jakość Obsługi

InPost

( 4.00 )

InPost jest największym, niezależnym operatorem logistycznym. Świadczy nowoczesne usługi dla klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych, w tym kompleksowe usługi dedykowane branży e-commerce. Obecnie InPost skupia się na działalności e-commerce, w szczególności obsłudze logistycznej paczkomatów i usługach kurierskich dla klientów sklepów internetowych.

Opinie (1103)

Rewelacyjna jakość usługi kurierskiej

Kolejny już raz InPost zaskoczył mnie rewelacyjnym czasem dostarczenia zamówionej przesyłki. Paczka z jednego na drugi koniec Polski trafiła do mnie w czasie krótszym, niż 24 godziny. Dodatkowo tę firmę kurierską cechuje bardzo rzetelna komunikacja z odbiorcą przesyłki (maile, sms, możliwość śledzenia przesyłki). Dużym udogodnieniem dla odbierającego paczkę za pobraniem jest możliwość zapłacenia u kuriera kartą płatniczą. Jestem zadowolony ze sprawności, operatywności i szybkości działania. Polecam!

Dno

Kurier zadzwonił do mnie z pretensjami czemu mnie w domu nie ma (zadzwonić wcześniej czy napisać sms-a, w jakich godzinach można się go spodziewać, już nie dał rady, ale dzwonić po fakcie już mógł - ot logika level... właściwie nie wiem co). Był nieprzyjemny i nie dało się z nim sensownie porozumieć. Opryskliwie stwierdził, że będzie w poniedziałek. Na moje pytanie, w jakich godzinach, stwierdził, że nie wie. Ja też nie wiem. Nie wiem np. po co ten pan zatrudnia się jako kurier, skoro nie chce swojej pracy należycie wykonywać i ma tylko do wszystkich o wszystko pretensje. Nie wiem, dlaczego firma inpost pozwala swoim "kurierom" na takie zachowania. Coś wątpię, żeby ta przesyłka została mi dostarczona, biorąc pod uwagę, jak zostałam potraktowana. Pewnie zostanie odesłana do nadawcy, a mi zostanie zapłacić ponownie za jej dostarczenie (ale już innej firmie). Z kuriera inpostu już sobie daruję korzystanie. Szkoda moich nerwów (i pieniędzy też).

Super

Super paczkomat, mało kiedy jest przeładowany. Jedyny minus - czasami dotyk na ekranie się psuje i ciężko wpisać chociażby numer telefonu przez co cały proces odbioru się wydłuża.

Kurier

Kurier doreczajac paczkę był bezczelny oraz wulgarny, niestety to już nie pierwsza taka sytuacja związana z tą firmą... nie polecam

Z każdym rokiem gorzej

Do tej pory byłem zadowolony z usług, jednak po przeniesieniu mojej paczki do innego paczkomatu i nie poinformowaniu mnie o tym wcześniej co spowodowało, że musiałem jechać na drugą stronę miasta i wymuszonych przeprosinach na fb coraz bardziej mam ich fość

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie. rewelacyjnie

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie. Nawet naldelikatniejszy towar odbieram "cały i zdrowy". Powiadomienia mam i SMS-em i mailem. Polecam ten sposób odbioru przesyłem, poza tym paczkomatów jest coraz więcej.

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie.

Odwiedzałeś ostatnio InPost?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Oferta

  • przesyłki kurierskie
  • paczki
  • kurier
  • paczkomaty

Podobne firmy w okolicy

Poczta Polska

(3.44 )

Pocztex

(0.75 )

Urząd Pocztowy Wrocław

(4.00 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem