Poczta Polska

( 3.44 )

Opinie (2117)

Szybko i sprawnie, a co najważniejsze z uśmiechem na twarzy

Moja ulubiona placówka pocztowa. Często korzystam z usług poczty polskiej. Z obsługą bywa różnie. Ta jedna placówka wybitnie się wyróżnia na tle innych i z jej usług korzystam najczęściej. Obsługa zawsze przebiega bardzo sprawnie, zawsze jest proponowana najkorzystniejsza forma wysyłki, ale otrzymuję także dokładne informacje o pozostałych. Zawsze z uśmiechem słyszę "dzień dobry", "proszę", "do widzenia", "miłego dnia" itd. I nawet widok długiej kolejki nie odstrasza, ponieważ to wcale nie oznacza długiego stania. Jak widać, inni też tę pocztę lubią:)

Sentymentalna podróż do PRL

Placówka pocztowa trwa niezmiennie w latach 80. Pracownicy wykonują swoją pracę bez zaangażowania. Jedynym pozytywnym aspektem pozostaje system numerkowy, który usprawnia nieco obsługę.

Przyjazna, sprawna obsługa

Cenię sobie bardzo, że usługi pocztowe dostępne są w galerii handlowej. To znaczne ułatwienie dla klientów. Placówka nie jest co prawda duża, ale nowoczesna, zadbana i dobrze oświetlona. Klientów obsługuje jedna osoba, ale jest to obsługa sprawna, życzliwa i bardzo uprzejma. Jedyny mankament to oferta cenowa, gdyż usługi pocztowe (znaczki, opłaty) są coraz droższe.

WYgląd to nie wszystko...

Usytuowanie pary drzwi wejściowych praktycznie uniemożliwiające wejście z dziecięcym wózkiem. 99% ekspozycji nie związana z ofertą usługową placówki. Pracownice ubrane zgodnie z dress-codem firmy, kultura osobista - bez zastrzeżeń. Oba stanowiska pracy czynne, prędkość obsługi standardowej - bezproblemowa. Wiedza nt. oferowanych usług i przystępność jej przekazania - zadowalająca, przedstawienie korzyści wynikających z droższej oferty. Dość nachalna dosprzedaż / sprzedaż sugerowana, pulpit obsługi Klienta uniemożliwiający położenie dokumentów, przesyłek, itp. Po godz. 15" brak osoby kompetentnej do przyjęcia reklamacji.

Tragedia

Pod numerem telefonu 71 364 65 15 nikt nie odbiera!

Zagubione paczki kolejki brak awizo

Pierwsza paczka zagubiona po zgłoszeniu tego do wysyłającego otrzymałem w ramach reklamacji paczkę poleconą (rejestrowaną). Wszelki możliwy czas na obsługę zlecenia minął - codzienne zaglądanie po kilka razy do skrzynki - awiza brak. Napisałem do wysyłającego o numer przesyłki by ją wyśledzić - okazało się, że od kilku dni znajduje się w placówce pocztowej. Czas oczekiwania do okienka dłuższy niż powrót do domu w piątkowych korkach w szczycie komunikacyjnym. Oczywiście tylko jedno okienko czynne. Pół gwiazdki za to, że w inny dzień zmarnowałem tam tylko +20 minut przy dwóch otwartych okienkach i najważniejsze nie zgubili mi kolejnej przesyłki.

Korzystam, bo muszę....

Cztery stanowiska, obsługiwane przeważnie jedno. Jedna pani z miną, jakby klient był winny całemu złu świata. Problem z druczkami na listy polecone, trzeba poprosić. Towar reglamentowany. Ogólnie smutno i bezbarwnie.

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze. Z usług Poczty Polskiej zawsze byłem zadowolony.

Słabo.

Słabo. drogo, wolno, bałagan

Odwiedzałeś ostatnio Poczta Polska?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

InPost

(4.00 )

Pocztex

(0.75 )

Urząd Pocztowy Wrocław

(4.00 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem