Poczta Polska

( 3.38 )

Opinie (4879)

Totalna porażka

Udałam się na pocztę celem wysłania listu. Przy okienku okazało się, że nie mogę zapłacić za wysyłkę kartą, więc musiałam się wrócić do najbliższego bankomatu, który wydawał kwoty o najmniejszym nominale 50 zł. Pani w okienku po tym jak zobaczyła jakim banknotem dysponuję zaczęła krzyczeć, że wszyscy płacą jej banknotami 50 i 100 złotowymi i ona nie wie, czy będzie miała jak wydać. Po chwili jednak "znalazła" drobne i sprzedała mi znaczek. Na końcu jednak okazało się, że nie mogę zostawić tego listu u pani w okienku tylko muszę udać się do najbliższej skrzynki pocztowej, żeby go tam wrzucić. To chyba kpiny?

Bezproblemowo

Jeśli chodzi o usługi kurierskie to plus za odbiór w punkcie, zawsze na czas i bezproblemowo

Tragedia

Od razu na wejściu odechciewa sie tam być. System numerkowy jedynie daje radę, ale patrząc na to ze trzeba czekać pół godziny to jednak jest coś nie halo. Wyglad okropny, półki porozstawiane bez żadnego pomyslu. Nie polecam

JEDNO WIELKIE DNO

OBSŁUGA FATALNA BEZ EMPATII. STARSZA OSOBA NIE MOŻE LICzYC NA POMOC W ZAŁATWIANIU SPRAW.LISTONOSZE UDAJĄ ŻE PRACUJĄ,.NIE DOSTARCZAJĄ PACZEK- MAJĄ SWOJĄ METODĘ PRACY. OSZUKUJĄ ŻE NIKOGO NIE BYŁO W DOMU.NAWET JAK NA CAŁĄ SZEROKOŚĆ JEST OTWARTA BRAMA TO TYLKO PODJEŻDŻAJĄ ABY WŁOŻYĆ KARTECZKĘ NA ODBIÓR W UP W BRWINOWIE..KARTKI NA BOŻE NARODZENIE OTRZYMUJEMY W LUTYM. ,REKLAMACJI NA NIC NIE PRZYJMUJĄ A SPRZEDAJĄ CO SIĘ DA- JAK NA BAZARZE. SKANDAL NA MIARĘ GMINY BRWINÓW.SZKODA MOJEGO CZASU NA PISANIE.

Najgorsza placowka

Nie dość, że nie można wejść do placówki bo jest zawalony słodyczami, paskami do spodni i innymi bzdura i to jeszcze panie z okienek traktują cię jak zło konieczne. Już na samo wejście zostałam zmierzona po pół godzinnym staniu w kolejce nieprawidłowo obsluzona. Masakra. Nie polecam tam wchodzić.

Zagubione paczki kolejki brak awizo

Pierwsza paczka zagubiona po zgłoszeniu tego do wysyłającego otrzymałem w ramach reklamacji paczkę poleconą (rejestrowaną). Wszelki możliwy czas na obsługę zlecenia minął - codzienne zaglądanie po kilka razy do skrzynki - awiza brak. Napisałem do wysyłającego o numer przesyłki by ją wyśledzić - okazało się, że od kilku dni znajduje się w placówce pocztowej. Czas oczekiwania do okienka dłuższy niż powrót do domu w piątkowych korkach w szczycie komunikacyjnym. Oczywiście tylko jedno okienko czynne. Pół gwiazdki za to, że w inny dzień zmarnowałem tam tylko +20 minut przy dwóch otwartych okienkach i najważniejsze nie zgubili mi kolejnej przesyłki.

Taki listonosz to skarb!

Mam wielkie szczęście, bo mogę pochwalić się najfajniejszym listonoszem na świecie - zawsze uśmiechnięty, zawsze powie coś miłego, zawsze na czas. Na ulicy prywatnie też nie przejdzie obojętnie. A jak po dwóch tygodniach "niewidzenia" usłyszałam: "O, jak dawno Pani nie widziałem, jak mi miło Panią spotkać", to aż się ciepło robi na sercu. Ale to nie wszystko, kurier Poczty Polskiej też świetny chłopak i także zasługuje na pochwałę. Żadna przesyłka nie jest mu groźna - dzielnie nosi paczki czasem większe od niego samego - i nigdy, przenigdy nie widziałam żeby był w złym humorze. Można mi tylko zazdrościć :)

Korzystam, bo muszę....

Cztery stanowiska, obsługiwane przeważnie jedno. Jedna pani z miną, jakby klient był winny całemu złu świata. Problem z druczkami na listy polecone, trzeba poprosić. Towar reglamentowany. Ogólnie smutno i bezbarwnie.

Nowoczesna placówka

Nowoczesna placówki, panie miłe. Problem z kolejkami, ale to chyba domena tej firmy. Minusem - wszędobylska prasa religijna, ręczniki, koce i cukierki. Zastanawiam się kiedy poczta zamieni się w sklep ogólnobranżowy.

Słabo

A nawet fatalnie, zapomniałem dodać że wystawki propagowane są głównie artykułami religijnymi.

Słabo

Panie ruszają się jak muchy w smole. Wiecznie trafiam na kolejki. Ostatnio dostałem awizo i poszedłem odbrać paczkę, Pani skierowała mnie na pocztę na Robotniczej twierdząc że tam jest przesyłka. Poszedłem więc a tam powiedziano mi Listonosz się pomylił i znów musiałem wracać na Piastowską... kompletny brak analizy.. i kompetencji i nie szanowanie czasu klienta.

Bardzo dobrze.

Bardzo dobrze. Z usług Poczty Polskiej zawsze byłem zadowolony.

Odwiedzałeś ostatnio Poczta Polska?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

InPost

(4.01 )

Pocztex

(1.00 )

Urząd Pocztowy Wrocław

(4.00 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem