Tawerna ORANGE - KEJA

( 4.50 )

Opinie (1)

Po kilku godzinach plażowania tym razem w Białobrzegach

Po kilku godzinach plażowania tym razem w Białobrzegach postanawiamy przekąsić małe co nie co już jako kolację.Jest ku temu okazja, gdyż na rozstajach dróg w kierunku Ryni ul. Wczasowej i ulicy Kąpielowej prowadzącej nad wodę jest Tawerna ORANGE - KEJAW środku a jakże w telewizji leci mecz, kilka stolików jest wystawionych przed lokalem, kilka za nim w przyległym ogrodzie.Wnętrze proste, ale zadbane.Jakieś marynarskie akcenty, przypadkowe bibeloty na ażurowym niewysokim regale na wprost wejścia.Są też pomarańczowe drzewka.Obsługa bardzo miła i życzliwa.Wybór już z karty nie wielki.Ale naleśniki.PYCHA.Cena nie wygórowana .Porcja, 2 sztuki solidnych rozmiarów, z serkiem, owocami, bitą śmietaną i sosem czekoladowym 11 zł.

Odwiedzałeś ostatnio Tawerna ORANGE - KEJA?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Bierhalle

(2.02 )

Burger King

(3.30 )

Freshpoint

(3.50 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING APTEK z najlepszą jakością obsługi!

W której aptece w Twojej okolicy spotkasz się z wysoką jakością obsługi? Gdzie znajdziesz duży wybór produktów oraz sympatyczny i wykwalifikowany personel?Zanim wybierzesz się po leki czy supelemty diety, sprawdź nasz ranking najlepiej ocenianych aptek na portalu jakoscobslugi.pl!Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

NAJLEPSZA DROGERIA TO....sprawdź najwyżej oceniane drogerie!

Hebe, Rossmann, a może Super-Pharm? Sprawdź, która sieć drogerii jest najlepiej oceniana przez użytkowników portalu jakoscobslugi.pl i dowiedz się, gdzie spotkasz najwyższą jakość obsługi. Zgadzasz się z tym rankingiem czy może uważasz, że niektóre firmy powinny zamienić się miejscami? Dodaj opinie i oceń drogerie, w których robisz zakupy! DODAJ OPINIĘ

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem