Aqua Sopot

( 3.50 )

Opinie (2)

Będąc w Gdańsku skusiłem się na odwiedziny AQUA PARKU w

Będąc w Gdańsku skusiłem się na odwiedziny AQUA PARKU w Sopocie z kolejki SKM piechotą ze stacji Sopot kamienny potok jest około 7-10 minut spacerkiem. Aqua park położony na uboczu nie daleko może jakieś 800 metrów od morza naprzeciw Hotel AQUA. Z zewnątrz fajnie wygląda ceny tez przystępne, ponieważ całodniowy bilet kosztuje 45 zł Aqua park mieści się przy ul. Zamkowa Góra 3/5 Sopot. Po wejściu do środka jest recepcja 2 panie obsługujące zapłaciłem dostałem pasek chipowy do szafki i pokierowano mnie, iż moja szatnia znajduję się na 1 piętrze w sektorze A bo jeszcze są na dole w sektorze B. Na 1 piętrze mieszczą się sauny. Po przejściu przez Bramkę udałem się do szatni, aby się przebrać. W szatniach czysto i schludnie pod prysznicami też woda ciepła. Basen bardzo przestronny z dużą ilością atrakcji wewnątrz 2 zjeżdżalnię, żółta o średnim ryzyku oraz niebieska o wysokim ryzyku wszędzie widać opisy, kto i w jaki sposób może korzystać w 4 językach. Najfajniejszą atrakcja jest jednak Dzika rzeka, która obejmuje środek i zewnątrz basenu naprawdę można poszaleć. Na basenie również są restaurację oraz 5 Jakuzie. Na zewnątrz jest tez mały basen połączony z wewnętrznym przepływa się specjalnym rękawem. Na basenie widać dużą ilość ratowników i ratowniczek wiek około 26-30 lat wszyscy dostępni w razie czegoś. Jeżeli chodzi o świat saun mieści się na 1 piętrze posiada 6 saun suche i parowe oraz saunę błotną. Wejście jest przez obowiązkowy prysznic oczywiście jest tam strefa nagości, więc tylko ręcznik. Niestety sauny nie przypadły mi do gustu, ponieważ podczas wizyty woda pod prysznicami była tak zimna, iż było można dostać zawału i szoku termicznego chyba miało z -10 stopni ponadto kręciła się pani sprzątaczka wiek około 36-40 lat, która zbierała wodę z podłogi mało to było komfortowe i intymne między saunami a recepcją nie ma ściany jedynie postawione są parawany trzcinowe, które praktycznie mało, co zakrywają, więc osoby, które idą np. tylko po drugiej stronie na solarium mogą zobaczyć każdego w stroju Adama i Ewy. Owszem w recepcji można zakupić coś do picia są dwie panie też wiek około 26-28 lat, ale nie pokazały jak wyglądają sauny, która jest, jaka i co trzeba robić. W Łodzi pani jak ktoś jest 1 raz pokazuję gdzie, co się mieści i co i jak. Basen super sauny nie polecam.

Odwiedzałeś ostatnio Aqua Sopot?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Centrum Edukacji i Promocji Regionu w Szymbarku

(4.00 )

Fantasy Park

(4.00 )

Capella Play

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem