Urzad Skarbowy w Przeworsku

( 3.50 )

Opinie (1)

W tym dniu tj

W tym dniu tj.24.11.2009 dotarłem do urzędu bardzo późno i po wstępnej rozmowie wydawało mi się ,że już nic nie załatwię a bardzo potrzebowałem zaświadczenia na dzień następny dla córki, a zaświadczenie może być wydane jak złożę najpierw wniosek o nadanie numeru NIP , a tego wniosku nie ma kto już wprowadzić do systemu bo pani .... poszła już do domu i to już koniec pomyślałem ! Ale nie ! spotkałem "człowieka " oprócz samych urzędników i to on właśnie mi pomógł w ten sposób ,że wszystko załatwiłem w 15 minut. nie mogłem uwierzyć ! Dzięki ! wielki plus dla US w Przeworsku .

Odwiedzałeś ostatnio Urzad Skarbowy w Przeworsku?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Urząd Skarbowy Poznań-Jeżyce

(5.00 )

PUP Bytom

(0.50 )

Urząd Miasta i Gminy we Wronkach

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem