GLS

( 3.84 )

Opinie (670)

Najgorsze usługi kurierskie w Polsce

OD ponad miesiąca wożą moją przesyłkę po kraju i nie mogą dostarczyć. Kilkakrotnie pisałem do nich z formularza kontaktowego ale ani razu nie odpisali. Maja w gdzieś klientów i nigdy nie skorzystam z nich usług i każdemu odradzam

BEZNADZIEJA

Kurier nie dostarczył przesyłki od piątku , a jest wtorek.

Beznadziejna

Cały dzień czekania telefon od kuriera. Super zaraz będzie pod blokiem, schodzę, czekam 10 minut po czym oddzwaniam do kuriera, gdzie jest, bo nadal na niego czekam. W odpowiedzi usłyszałem, że on już był u mnie ale mnie nie zastał więc sobie odjechał, a moja paczka będzie w innym punkcie do odbioru. Jakim cudem zdążył wyjść do mnie i miał czelność kłamać , że mnie nie było. Jakim cudem "minęliśmy" się po drodze? Duch? Pojechałem pod wskazany adres po paczkę, bo była ona dosyć cenna i bałem się, że zostanie zagubiona przez nieogarniętego kuriera. We wskazanym punkcie jeszcze go nie było, mimo że się z nim tam umówiłem. Czekałem ponad godzinę, później przestał odbierać ode mnie telefony. Ta firma robi sobie jaja z klientów. Rozumiem korki i opóźnienia, ale niech kurierzy nie robią z klientów debili, których można robić w konia. Nam zależy tylko na naszych przesyłkach za które zapłaciliśmy. Nie mówię, że każdy kurier jest taki sam, ale ten był bardzo niemiły i jakby zjarany co szło wywnioskować z jego sposobu wypowiadania się.

beznadziejnie

Zero kontaktu ani z kurierem ani z firmą. Gdybym wiedziała, że kurier będzie o 10:07 poczekałabym na niego, wyszłam o 10.00 Dopiero po nieudanej próbie doręczenia dostałam informację, że spróbują jutro między 10.00 a 13.00. Jutro nie mogę czekać 3 godziny. A wystarczyło uprzedzić lub, jak to czynią bardziej empatyczni dostawcy podać kontakt do kuriera. Teraz szukam alternatywnej formy dostawy, próbuję znaleźć jakiś parcelshop w pobliżu... Beznadziejnie, nie polecam, rzadko mam tak negatywne doświadczenia z dostawami kurierskimi.

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie. Pełen profesjonalizm

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie.

Rewelacyjnie. Bardzo dobry kontakt, profesjonalnie

Dobrze.

Dobrze.

Odwiedzałeś ostatnio GLS?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

DHL

(3.68 )

DPD Polska

(3.59 )

FedEx

(3.23 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem