Jeronimo Martins Dystrybucja

( 3.75 )

Opinie (6)

Wysoka jakość,promocje , marketing

Witam uwielbiam ta firmę, znam jej asortyment, jestem jej pracownikiem, znam słabe i mocne strony, cenie za różnorodną ofertę w różnych działach nonfod, food, inaut, koncesja na alkohol i papierosy, sprzęt AGD oraz meble w przystępnej cenie bardzo dobrej jakości, szeroki wybór, wyprzedaże, jakość obsługi wysoka ale zaniedbywana przez brak odpowiedniej ilości pracowników, materiały marketingowe czytelne, przyciągające uwagę odpowiednio dobrane pod potrzeby klienta, różnorodny wybór, atrakcyjna oferta z różnych krajów, jmp jest portugalskie gdzie są jej odpowiedniki, towar jej między krajami wymieniany, oryginalny, szeroki wybór firm oraz jakości w różnych cenach, mega promocje,wielopaki, 3za3 itd jest tego multum, towar ułożony asortymentów, szeroki wybór, jakość obsługi wysoka, klient najważniejszy, poszezana oferta o produkty świeże i nie tylko, konkurencyjne ceny w stosunku do konkurencji, karta lojalnościowa

Pracownicy podczas wykładania towaru na półki żywo

Pracownicy podczas wykładania towaru na półki żywo, głośno dość niekulturalnie dyskutują między sobą. Pieczywo prawie za każdym razem układane jest w różnych miejscach tzn. jednego dnia bułka orkiszowa znajduje się na dolnej półce po prawej stronie następnego o półkę wyżej po lewej stronie ale nie to jest problemem. Problemem jest to, iż pracownik wykładając bułki na półkę nie zmienia kartek z nazwą pieczywa. Reasumując wybierając bułkę z nazwą bułka orkiszowa nie mam pewności że nie jest to bułka fit. Co więcej Pani kasjerka Alicja P. również przy kasie ma problem z odróżnieniem bułki. Co więcej na moją odpowiedź, iż nie mam pewności ze to jest na 100 % bułka orkiszowa, kasjerka w dość niemiły sposób odpowiedziała "To Pani nie wie co kupuje?" i nie nie sprawdzając kasuje jak za bułkę orkiszową nie mając pewności czy to nie fit ( a wyglądają bardzo podobnie).Ta sama kasjerka pominęła procedury nie mówić dzień dobry, a na koniec do widzenia, zapraszam ponownie.Czystość w sklepie oceniam średnio.

Podczas wizyty w tym sklepie zakupiłam lody i jakie było

Podczas wizyty w tym sklepie zakupiłam lody i jakie było moje rozczarowanie, gdy podczas konsumpcji zauważyłam, że lody są ponownie zamrożone tak jakby drobne sopelki były w środku, Przecież takim postępowaniem można ludzi potruć.

Podczas wizyty w dziale warzyw chciałam zakupić orzechy

Podczas wizyty w dziale warzyw chciałam zakupić orzechy nerkowca, niestety w kartonie znajdował się miks orzechów, słodkie pomieszane ze słonymi do tego jeszcze pistacje. Naprawdę nie wiem kto kupi takie orzechy i po co one nadal są w sprzedaży.

Dość mała powierzchnia sklepu utrudnia poruszanie się po

Dość mała powierzchnia sklepu utrudnia poruszanie się po nim z wózkiem klienckim. Mimo małego metrażu, sklep jest czysty. Obsługa miła i sprawna, pracownicy szybko reagują na tworzące się przy kasach kolejki. Wiedza personelu na temat nowych produktów oraz organizacji pracy w sklepie ograniczona jest jedynie z powodu niskiego stażu pracy (zbyt wysoka rotacja zatrudnianych osób). Terminy przydatności do spożycia są ewidentnie przestrzegane. Zdarza się jednak znaleźć spleśniałe owoce i warzywa. Zatowarowanie sklepu jest bardzo dobre, towar dostępny na "wyciągnięcie ręki".

Pracownicy po wejściu klienta do sklepu nie zwracają na

Pracownicy po wejściu klienta do sklepu nie zwracają na niego uwagi. Ale w razie jakich kolwiek trudności klienta w sklepie chętnie służą pomocą

Odwiedzałeś ostatnio Jeronimo Martins Dystrybucja?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

swiat-firan.pl

(1.08 )

insido.pl

(5.00 )

RuckZuck

(0.54 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking aptek z najlepszą jakością obsługi!

Branża farmaceutyczna jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów. Sprawdź, które apteki zostały najlepiej ocenione na portalu Jakości Obsługi. Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź  jakie opinie ma na portalu Jakości Obsługi! Wybraliśmy dla Ciebie 5 najlepiej ocenionych gabinetów w Polsce!   

Najlepiej oceniane sklepy internetowe

Sprawdź, które sklepy interentowe otrzymały najwyższe oceny wśród użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te portale, które zebrały min. 30 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem