SZUBRYT

( 2.75 )

Opinie (49)

Dramat

W sklepie ,, Szubryt" w Nowym Sączu na ul.Grodzkiej zostałem bardzo źle obsłużony. Robiąc zakupy o godzinie 16:45 pani ekspedientka zamiatała mi miotłą koło butów. Następna ekspedientka z charakterystycznym tatuażem na lewej ręce, położyła mi szynkę na przetartej brudną szmatką ladzie. Jestem obużony takim zachowaniem i nie mam zamiaru robić tam więcej zakupów.

Sklep Szubryt NR.55 ( na przeciwko

Sklep Szubryt NR.55 ( na przeciwko TESCO Myślenice).Zakupy w tym sklepie to sama przyjemność. Uprzejma,profesjonalna i miła obsługa .Sklep czysty, zadbany, produkty czytelnie ułożone i opisane. Wędlina i mięso świeże , pachnące , Panie pracują w rękawiczkach ,chętnie porcjują towar wg.uznania klienta.Serdecznie polecam ten sklep , klient z Krakowa.

polecam

Odwiedzałeś ostatnio SZUBRYT?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Duda

(5.00 )

Farmer

(0.75 )

Gzella

(3.88 )

Poradnik jakości obsługi

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepiej oceniane miejsca rozrywki

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych miejsc rozrywki na portalu Jakości Obsługi. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opinie i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te centra rozrywki, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem