SZUBRYT

( 2.75 )

Opinie (49)

Dramat

W sklepie ,, Szubryt" w Nowym Sączu na ul.Grodzkiej zostałem bardzo źle obsłużony. Robiąc zakupy o godzinie 16:45 pani ekspedientka zamiatała mi miotłą koło butów. Następna ekspedientka z charakterystycznym tatuażem na lewej ręce, położyła mi szynkę na przetartej brudną szmatką ladzie. Jestem obużony takim zachowaniem i nie mam zamiaru robić tam więcej zakupów.

Sklep Szubryt NR.55 ( na przeciwko

Sklep Szubryt NR.55 ( na przeciwko TESCO Myślenice).Zakupy w tym sklepie to sama przyjemność. Uprzejma,profesjonalna i miła obsługa .Sklep czysty, zadbany, produkty czytelnie ułożone i opisane. Wędlina i mięso świeże , pachnące , Panie pracują w rękawiczkach ,chętnie porcjują towar wg.uznania klienta.Serdecznie polecam ten sklep , klient z Krakowa.

polecam

Odwiedzałeś ostatnio SZUBRYT?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Duda

(5.00 )

Farmer

(1.00 )

Gzella

(4.81 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking aptek z najlepszą jakością obsługi!

Branża farmaceutyczna jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów. Sprawdź, które apteki zostały najlepiej ocenione na portalu Jakości Obsługi. Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź  jakie opinie ma na portalu Jakości Obsługi! Wybraliśmy dla Ciebie 5 najlepiej ocenionych gabinetów w Polsce!   

Najlepiej oceniane sklepy internetowe

Sprawdź, które sklepy interentowe otrzymały najwyższe oceny wśród użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te portale, które zebrały min. 30 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem