CenterMed

( 3.83 )

Opinie (87)

DŻu

Jestem zadowolona chodzę od kilku lat do tej Przychodni , a jak się komuś nie podoba to niech zmieni i nie narzeka.

Turnus Prewencji ZUS

Odbyłem z pewną niechęcią zajęcia w ramach prewencji, na które pokierowal mnie ZUS.Ale szybko zmienilem nastawienie.A zawdzieczam to miłym i kompetentym Paniom Rehabilitantkom i fantastycznym Paniom Katarzynom Psycholozkom, które zmieniły moje nastawienie do tej soecjalnosci.

Bardzo nieprzyjemne osoby w gabinecie zabiegowym

Bardzo nieprzyjemne osoby w gabinecie zabiegowym, z kilku badań jednego w ogóle nie wykonały (zapomniały oddać do laboratorium). Kierowniczka przychodni protekcjonalna i nieuprzejma. Niekompetentne osoby w recepcji.

Fatalnie

Fatalnie. długi czas oczekiwania przed gabinetami, robienie dodatkowo płatnych badań bez konsultacji z pacjentem

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Rewelacja

Odwiedzałeś ostatnio CenterMed?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Cordis

(5.00 )

Enel Med

(2.52 )

Esculap

(3.09 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem