Accounting

( 5.00 )

Opinie (1)

To niewielkie biuro rachunkowe

To niewielkie biuro rachunkowe, mieszczące się w jednym z pomieszczeń budynku działalności wielu firm. Zastałam tu dwie pracownice, miłe i grzeczne kobiety. Potrzebowałam pewnej porady księgowej, uzyskałam fachową pomoc i w dodatku była ona gratis, tego się nie spodziewałam. Tak buduje się prestiż rynkowy. Biuro było wyposażone w niezbędny sprzęt i meble, dla obsługi klientów odrębne biurko. Chwilę, dosłownie chwilę tu zabawiłam w dniu 9 lipca i ukontentowana opuściłam ta firmę.

Odwiedzałeś ostatnio Accounting?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Altom

(1.00 )

Kancelaria Rachunkowości i Podatków Bilans

(3.50 )

FiL

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem