AnnVinci

( 5.00 )

Opinie (2)

Miałam okazję skorzystać z usług kosmetycznych w salonie

Miałam okazję skorzystać z usług kosmetycznych w salonie AnnVinci i jestem bardzo zadowolona. Miła atmosfera, sympatyczna i zaangażowana obsługa. Zabieg wykonany rzetelnie. W trakcie zabiegu zostałam poinformowana o innych zabiegach, które mogą być dla mnie korzystne. Zostało to zrobione w bardzo subtelny sposób, bez narzucania się i nie przymuszana naprawdę zainteresowałam się polecanymi zabiegami. Duży plus dla obsługującej mnie pani.Kolejny plus za bardzo atrakcyjną, promocyjną, letnią cenę. Salon znajduje się w miejscu z łatwym dojazdem zarówno samochodem jak i komunikacją publiczną. Przed salonem jest parking, z którego można skorzystać. Oferta salonu jest bogata i zróżnicowana, warto zapoznać się z nią, tym bardziej że ceny nie odstraszają.

Odwiedzałeś ostatnio AnnVinci?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Broadway

(0.50 )

Carlo Biani

(5.00 )

Denique

(3.06 )

Poradnik jakości obsługi

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepiej oceniane miejsca rozrywki

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych miejsc rozrywki na portalu Jakości Obsługi. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opinie i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te centra rozrywki, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem