AnnVinci

( 5.00 )

Opinie (2)

Miałam okazję skorzystać z usług kosmetycznych w salonie

Miałam okazję skorzystać z usług kosmetycznych w salonie AnnVinci i jestem bardzo zadowolona. Miła atmosfera, sympatyczna i zaangażowana obsługa. Zabieg wykonany rzetelnie. W trakcie zabiegu zostałam poinformowana o innych zabiegach, które mogą być dla mnie korzystne. Zostało to zrobione w bardzo subtelny sposób, bez narzucania się i nie przymuszana naprawdę zainteresowałam się polecanymi zabiegami. Duży plus dla obsługującej mnie pani.Kolejny plus za bardzo atrakcyjną, promocyjną, letnią cenę. Salon znajduje się w miejscu z łatwym dojazdem zarówno samochodem jak i komunikacją publiczną. Przed salonem jest parking, z którego można skorzystać. Oferta salonu jest bogata i zróżnicowana, warto zapoznać się z nią, tym bardziej że ceny nie odstraszają.

Odwiedzałeś ostatnio AnnVinci?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Broadway

(2.50 )

Carlo Biani

(5.00 )

Denique

(4.36 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking aptek z najlepszą jakością obsługi!

Branża farmaceutyczna jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów. Sprawdź, które apteki zostały najlepiej ocenione na portalu Jakości Obsługi. Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź opinie o nim na portalu Jakości Obsługi!  

Gdzie zjeść? Najlepsze restauracje we Wrocławiu 2018

Portal Jakości Obsługi wybrał 10 najlepiej ocenianych restauracji we Wrocławiu.  W rankingu znajdują się tylko te restauracje, które zdobyły minimim 20 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem