AnnVinci

( 5.00 )

Opinie (2)

Miałam okazję skorzystać z usług kosmetycznych w salonie

Miałam okazję skorzystać z usług kosmetycznych w salonie AnnVinci i jestem bardzo zadowolona. Miła atmosfera, sympatyczna i zaangażowana obsługa. Zabieg wykonany rzetelnie. W trakcie zabiegu zostałam poinformowana o innych zabiegach, które mogą być dla mnie korzystne. Zostało to zrobione w bardzo subtelny sposób, bez narzucania się i nie przymuszana naprawdę zainteresowałam się polecanymi zabiegami. Duży plus dla obsługującej mnie pani.Kolejny plus za bardzo atrakcyjną, promocyjną, letnią cenę. Salon znajduje się w miejscu z łatwym dojazdem zarówno samochodem jak i komunikacją publiczną. Przed salonem jest parking, z którego można skorzystać. Oferta salonu jest bogata i zróżnicowana, warto zapoznać się z nią, tym bardziej że ceny nie odstraszają.

Odwiedzałeś ostatnio AnnVinci?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Broadway

(2.50 )

Carlo Biani

(5.00 )

Denique

(3.65 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem