ZAJC Auto-Import

( 0.54 )

Opinie (19)

Fatalna obsluga

Obsługa telefoniczna fatalna. Zero wyjaśnień. Rozmowa urwana w pół zdania.

Miałam okazję zajrzeć do tego komisu samochodowego w dniu

Miałam okazję zajrzeć do tego komisu samochodowego w dniu 21 sierpnia. Stosunkowo młody mężczyzna był do mojej dyspozycji, udzielił mi wiedzy, która mnie interesowała. Był miły i grzeczny, proponował jazdę, nie próbował mnie namawiać do danego modelu, aczkolwiek trzy mnie interesowały, zachował wyrozumiałość do tej wizyty, niekoniecznie zakupowej, bardziej – rozpoznanie rynku, zanim zmienię auto, jeśli w ogóle się zdecyduję. Samochody ustawione tak, aby był dostęp do każdego. Z pozycji rodzaju tej wizyty, nie mam najmniejszych zastrzeżeń.

Odradzam zdecydowanie! Przejechałem pół Polski gdyż

Odradzam zdecydowanie! Przejechałem pół Polski gdyż nieuczciwy właściciel zapewniał dwa dni o tym, że auto jest bezwypadkowe. Poświęciłem cały dzień i kilkaset złotych na paliwo i na miejscu okazało się, że auto jest zdecydowanie powypadkowe i do tego bardzo źle zrobione. Uprzedzałem, że znamy się na samochodach i jeśli to nie jest prawdą, zorientujemy się w kilka minut. Mimo tego właściciel kłamie bezwstydnie. Jakby tego było mało, ludzie na miejscu w komisie i warsztacie fatalni i niemili. Gorąco odradzam.

Samochody używane z importu

Samochody używane z importu, różnych marek, rzędu głównie tych droższych oferuje ”Zajc”. To taki komis, chyba w miejscu zamieszkania właściciela bo teren placu prezentacji jest jakby połączony z podwórkiem domu. Sporo było do wyboru w dniu 10 VIII, pracownik uprzejmy, rozmowny i zachęcał do bliższego poznania wybranego samochodu. Teren prezentował się estetycznie na gruntownym podłożu, samochody były ustawione tak aby można było każdym wyjechać. Przyjemne wrażenie po wizycie.

Odwiedzałeś ostatnio ZAJC Auto-Import?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Autokomis "Orzeł"

(3.00 )

Autohandel

(5.00 )

Auto-Plus

(3.50 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem