ZAJC Auto-Import

( 0.54 )

Opinie (23)

Rasowy kant

Na telefon autko perełka, jadę 200km sprawdzam czujnikiem, idę od przodu lewa strona (kierowcy) dochodzę do tyłu (błotnik) a tam 1,5mm kitu. Dzwonie do szefa i mówię że autko miało być nie bite, on mi na to że nie było, tylko lekka rysa i że wyśle zdjęcia. Patrze na zdjęcia i fakt rysa na całej długości auta jest rysa tylko że z drugiej strony!!! HAHAHAHAHAAAA. Okazało się że autko wjechało chyba miedzy drzewa lub pociąg :-) Taki to nie bity pojazd. Wszystko co jest tu napisane, jest do potwierdzenia przez pracownika komisu, jak się nie przyznaje to też kłamie. Gwiazdek dałbym zero ale nie ma takiej opcji

Odradzam!

Nikomu nie polecam naprawienia samochodu. Pan w biurze nic nie wie , mechanik każdy mówi coś innego , po prawie miesiącu ciągle czekają na części które niby zamawiali w pierwszym tygodniu.

Fatalna obsluga

Obsługa telefoniczna fatalna. Zero wyjaśnień. Rozmowa urwana w pół zdania.

Miałam okazję zajrzeć do tego komisu samochodowego w dniu

Miałam okazję zajrzeć do tego komisu samochodowego w dniu 21 sierpnia. Stosunkowo młody mężczyzna był do mojej dyspozycji, udzielił mi wiedzy, która mnie interesowała. Był miły i grzeczny, proponował jazdę, nie próbował mnie namawiać do danego modelu, aczkolwiek trzy mnie interesowały, zachował wyrozumiałość do tej wizyty, niekoniecznie zakupowej, bardziej – rozpoznanie rynku, zanim zmienię auto, jeśli w ogóle się zdecyduję. Samochody ustawione tak, aby był dostęp do każdego. Z pozycji rodzaju tej wizyty, nie mam najmniejszych zastrzeżeń.

Odwiedzałeś ostatnio ZAJC Auto-Import?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Autokomis "Orzeł"

(3.50 )

Autohandel

(4.00 )

Auto-Plus

(3.50 )

Poradnik jakości obsługi

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepiej oceniane miejsca rozrywki

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych miejsc rozrywki na portalu Jakości Obsługi. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opinie i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te centra rozrywki, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem