B&B

( 3.83 )

Opinie (5)

Czas oczekiwania przy recepcji około 3 minut

Czas oczekiwania przy recepcji około 3 minut, recepcjonista naburmuszony, numer i kod do pokoju dostałam na specjalnej plakietce, nie otrzymałam informacji, na którym piętrze znajduje się pokój, ani jak będzie wyglądać wyrejestrowanie się z hotelu.

Oczekiwanie na obsługę recepcji około 3 minut

Oczekiwanie na obsługę recepcji około 3 minut, recepcjonista naburmuszony, kod do pokoju otrzymałam na specjalnej plakietce, recepcjonista nie poinformował mnie, na którym piętrze znajduje się pokój, a także jak będzie wyglądać wyrejestrowanie się z hotelu.

Czyste pokoje

Czyste pokoje, bardzo dobra obsługa, dobra komunikacja do Centrum, blisko lotnika Okęcie

Hotel bardzo zadbany

Hotel bardzo zadbany, czysty. Pani w recepcji bardzo zachęca obfite śniadanie - nie polecam - bzdura bardzo mały wybór i nieobfite śniadanie. w innych hotelach spotykam się z lepszym menu, bardziej bogatym. w dodatku Pani w recepcji nie poinformowana o gościach hotelowych. w dodatku zdziwiła mnie sytuacja z pokojówką. drzwi zamknięte, dwa razy pukanie do nich z zewnacz a następnie pokojówka wchodzi do środka do pokoju - chyba coś nie tak. drzwi dodam że są na karty na kody. w hotelu znajduje się winda. parking podziemny jest ale nam nie kazano na niego wjechać? niewiem dlaczego - może był zapełniony, pani w recepcji nie odpowiedziała. Szczegoly hoteluRok wybudowania hotelu 2010, Ilość pięter 4, Łączna ilość pokoi 93, Ilość pokoi jednoosobowych 0, Ilość pokoi dwuosobowych 93, z tego z dwoma osobnymi łóżkami 17, z tego z łóżkiem podwójnym 76, z tego do wykorzystania jako pokoje trzyosobowe 0, z tego do wykorzystania jako pokoje czteroosobowe 7, Pokoje z drzwiami łączącymi 7, Ilość pokoi typu suite (osobne pomieszczenia) 0, Ilość pokoi typu juniorsuite 0, Ilość apartamentów 0, Hotel miejski

Odwiedzałeś ostatnio B&B?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Campanile

(5.00 )

Hilton

(5.00 )

Orbis

(2.50 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking aptek z najlepszą jakością obsługi!

Branża farmaceutyczna jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów. Sprawdź, które apteki zostały najlepiej ocenione na portalu Jakości Obsługi. Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź  jakie opinie ma na portalu Jakości Obsługi! Wybraliśmy dla Ciebie 5 najlepiej ocenionych gabinetów w Polsce!   

Najlepiej oceniane sklepy internetowe

Sprawdź, które sklepy interentowe otrzymały najwyższe oceny wśród użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te portale, które zebrały min. 30 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem