Dom Smaków

( 4.50 )

Opinie (2)

Smacznie jak u mamy

Fajne miejsce na spotkania rodzinne i towarzyskie. Ideą tego lokalu jest możliwość jedzenia różnych potraw w ramach otwartego bufetu. Miła obsługa i przyjemna atmosfera. Jak na te czasy, przystępna cena. Każdy znajdzie tu smak dopasowany do swojego gustu i podniebienia.

W tej restauracji za cenę 34

W tej restauracji za cenę 34.90- jesz ile chcesz.Jedzenie jest urozmaicone, swieże i wiele dań do wyboru.Panuje tam miła atmosfera i pracują bardzo mili ludzie .Ponadto jest zawsze czysto i ładnie.

Odwiedzałeś ostatnio Dom Smaków?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Bierhalle

(2.02 )

Burger King

(3.30 )

Freshpoint

(5.00 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź  jakie opinie ma na portalu Jakości Obsługi! Wybraliśmy dla Ciebie 5 najlepiej ocenionych gabinetów w Polsce!   

Najlepiej oceniane sklepy internetowe

Sprawdź, które sklepy interentowe otrzymały najwyższe oceny wśród użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te portale, które zebrały min. 30 opinii. 

Najlepiej oceniane salony fryzjerskie na portalu Jakości Obsługi

Sprawdź, które salony fryzjerskie otrzymały najwyższe oceny od użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te salony, które posiadają min. 10 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem