Dom Smaków

( 4.50 )

Opinie (2)

Smacznie jak u mamy

Fajne miejsce na spotkania rodzinne i towarzyskie. Ideą tego lokalu jest możliwość jedzenia różnych potraw w ramach otwartego bufetu. Miła obsługa i przyjemna atmosfera. Jak na te czasy, przystępna cena. Każdy znajdzie tu smak dopasowany do swojego gustu i podniebienia.

W tej restauracji za cenę 34

W tej restauracji za cenę 34.90- jesz ile chcesz.Jedzenie jest urozmaicone, swieże i wiele dań do wyboru.Panuje tam miła atmosfera i pracują bardzo mili ludzie .Ponadto jest zawsze czysto i ładnie.

Odwiedzałeś ostatnio Dom Smaków?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Bierhalle

(2.02 )

Burger King

(3.30 )

Freshpoint

(3.50 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem