aktyprawne.poznajpodatki.pl

( 5.00 )

Opinie (1)

Weszłam na portal podatkowych aktów prawnych bo potrzebna

Weszłam na portal podatkowych aktów prawnych bo potrzebna mi była Ustawa Kodeks Spółek Handlowych i w tym portalu znalazłam jego pełną wersją. Bardzo podoba mi się jego prezentacja, nie jest to jeden ciąg ustawy ale jest podzielona na strony, porządkowane działami i rozdziałami. Dzięki temu mogłam wygodnie zapisać sobie uregulowania prawne interesującej mnie spółki handlowej. Portal jest aktualizowany na bieżąco, o czym informuje stan prawny danego dnia. Warto mieć go w zanadrzu, funkcjonuje sprawnie i zawiera wiele innych przydatnych wiadomości, nie tylko ustaw.

Odwiedzałeś ostatnio aktyprawne.poznajpodatki.pl?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Expander

(3.66 )

Gold Finance

(3.32 )

Open Finance

(3.54 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem