Galeria Riviera

( 5.00 )

Opinie (3)

Bardzo dużo sklepów

Wybór sklepow jest przeogromny, również punkty gastronomiczne są zróżnicowane. Na terenie galerii znajduje się także kino. Na parkingu nie ma problemu z zostawieniem auta, gdyż jest bardzo dużo miejsc. Świetny dojazd kolejką, peron jest dosłownie naprzeciwko Riviery. Trzeba się przygotować na to, że centrum handlowe ma bardzo dużą powierzchnię, więc trochę się trzeba nachodzić między sklepami.

Galeria Riviera jest nowoczesnym Centrum Handlowym z

Galeria Riviera jest nowoczesnym Centrum Handlowym z dodatkowymi usługami gastronomicznymi, rozrywkowymi, z zakresu urody i innymi. Duża ilość klientów jest zainteresowana tym miejscem. Jakość oferowanych usług i oferta handlowa jest dobra i zróżnicowana cenowo, jednak problem stanowi zbyt mała ilość miejsc siedzących w ciągu gastronomicznym oraz niezabezpieczone balkony (antresole ?), które mogą być przyczyną wypadku (niefrasobliwi klienci niekiedy zrzucają z góry śmieci na osoby na niższej kondygnacji, niebezpiecznie przy tym się wychylając - wypadkowi mogą ulec jedni i drudzy). Ochrona nie zauważa problemu.

Odwiedzałeś ostatnio Galeria Riviera?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Galeria Centrum

(4.25 )

Galeria Pomorska

(3.41 )

Galeria Przymorze

(4.27 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem