Missterium

( 4.50 )

Opinie (1)

Restauracja zdecydowanie godna polecenia

Restauracja zdecydowanie godna polecenia. Ale zacznę od początku...Odwiedziwszy już prawie wszystkie małopolskie restauracje postanowiłam zajrzeć do Missterium w Wojniczu. Wchodząc do lokalu w tle grała nienatarczywa muzyka tworząca "luzacki" nastrój. Wnętrze spokojne, stonowane. W lokalu czysto. Bardzo szybko do stolika podeszła sympatyczna pani kelnerka podając menu. Ceny może nie niskie ale cóż...pewnie jakość ma swoją cenę. Karta dość bogata. Czas oczekiwania na posiłki do zaakceptowania, należy wziąć pod uwagę fakt iż potrawy były świeże. Zamówione potrawy były doskonałe, znakomicie doprawione, choć mięso tzw. "flaczków" mogłoby się ciut dłużej gotować. Flaczki podane z wspaniałą bagietką czosnkową prawdopodobnie własnego wypieku. Kolejnym daniem który jest dla mnie wyznacznikiem jakości kuchni był placek po węgiersku. I muszę przyznać iż jest to jeden z najlepszych placków jaki jadłam w małopolsce o ile nie najlepszy. Ziemniaki tarte "na świeżo", kruchutkie, chrupiące doskonale przyprawione. Sos i męso bez zastrzeżeń. Gulasz nie był tłusty a mięso nie przerośnięte również chude i bardzo smaczne. Jako dodatek zestaw 3 surówek całkiem OK. Trzecim zamówionym posiłkiem była pizza. Cóż i ta wypadła bardzo dobrze. Ciasto prawidłowe, cienkie, bardzo smaczne. Dodatki oczywiście w zależności od wybranej pizzy. Całość na 5. Podsumowując - bardzo dobra restauracja. Śmiało mogę pokusić się o stwierdzenie iż jedna z lepszych w rejonie Tarnowa. Szczerze polecam. Warto tu zajrzeć będąc w okolicach miejscowości Wojnicz.

Odwiedzałeś ostatnio Missterium?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Bierhalle

(2.02 )

Burger King

(4.15 )

Freshpoint

(3.50 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem