Agrol

( 1.67 )

Opinie (5)

Jest to sklep głównie z częściami

Jest to sklep głównie z częściami , maszynami i akcesoriami artykułów rolnych, duży i ponury "moloch". Kilka stanowisk -kas, kilku Panów obsługujących i tu mam wrażenie, że oni stoją tam za karę, ponurzy, zero uśmiechów na ustach, wręcz odpychający, ale co do obsługi i wiedzy to pełen profesjonalizm. Przed ladą i na niej panuje bałagan, jest brudno, można by to zrozumieć taka specyfika tego sklepu ale jakby się postarać to można by tak troszkę chodziarz o te 30%, byłoby milej. Cena, oferta, asortyment bardzo dobre.

Odwiedzałeś ostatnio Agrol?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Beiselen ATR

(4.00 )

Farmer

(4.50 )

KROS

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem