Agrol

( 1.67 )

Opinie (5)

Jest to sklep głównie z częściami

Jest to sklep głównie z częściami , maszynami i akcesoriami artykułów rolnych, duży i ponury "moloch". Kilka stanowisk -kas, kilku Panów obsługujących i tu mam wrażenie, że oni stoją tam za karę, ponurzy, zero uśmiechów na ustach, wręcz odpychający, ale co do obsługi i wiedzy to pełen profesjonalizm. Przed ladą i na niej panuje bałagan, jest brudno, można by to zrozumieć taka specyfika tego sklepu ale jakby się postarać to można by tak troszkę chodziarz o te 30%, byłoby milej. Cena, oferta, asortyment bardzo dobre.

Odwiedzałeś ostatnio Agrol?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Beiselen ATR

(4.00 )

Farmer

(4.50 )

KROS

(4.50 )

Poradnik jakości obsługi

Ranking aptek z najlepszą jakością obsługi!

Branża farmaceutyczna jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów. Sprawdź, które apteki zostały najlepiej ocenione na portalu Jakości Obsługi. Pod uwagę były brane tylko te apteki, które posiadają więcej niż 100 opinii. 

Ranking najlepiej ocenianych gabinetów stomatologicznych

Dawno nie byłeś u dentysty? Zanim wybierzez gabinet, sprawdź  jakie opinie ma na portalu Jakości Obsługi! Wybraliśmy dla Ciebie 5 najlepiej ocenionych gabinetów w Polsce!   

Najlepiej oceniane sklepy internetowe

Sprawdź, które sklepy interentowe otrzymały najwyższe oceny wśród użytkowników portalu Jakości Obsługi.Pod uwagę były brane tylko te portale, które zebrały min. 30 opinii. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem