Fortepiano Ristorante

( 4.96 )

Opinie (4)

Świetne miejsce

Duży lokal z bardzo dobrym jedzeniem, ładnym wystrojem i miłą obsługą. Polecam.

Umówiłam się do niniejszej restauracji na miłe spotkanie w

Umówiłam się do niniejszej restauracji na miłe spotkanie w gronie przyjaciół. Podczas dwugodzinnego pobytu w restauracji nasz stolik ( 3 osobowy ) obsługiwało 5 kelnerek. Pierwsza przyjmowała zamówienie, którego potem zapomniała zrealizować - koleżanka po dłuższym czasie podeszła do baru z zapytaniem co z jej zamówieniem - reakcja Pani bezcenna. udała zdziwioną, że coś u niej było zamawiane. Druga z kelnerek podała brudną łyżkę do zupy, na której przyklejona była część zaschniętej potrawy innego Klienta, za co przeprosiła trzecia kelnerka, która przyszła ją wymienić. Ta sama Pani od brudnej łyżki przyniosła wodę niegazowaną zamiast gazowanej. Popielniczka nie została opróżniona przez cały pobyt - ponad 2 godziny. Dziwna polityka, że jeden 3 osobowy stolik obsługiwany jest przez 5 osób, z których praktycznie żadna nie wykazała zainteresowania Klientem. Na plus zasługuje jedzenie, krem z pomidorów był pyszny. Wystrój lokalu estetyczny. Ale trochę za dużo tych "wpadek" na jeden dzień.

Odwiedzałeś ostatnio Fortepiano Ristorante?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Bierhalle

(2.02 )

Burger King

(3.30 )

Freshpoint

(3.50 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem