Alab Laboratoria

( 0.73 )

Opinie (19)

Krakôw online

Nieuczciwa firma. Zakupiłam badanie na stronie internetowej takie jakie potrzebowałam, a pobrali pieniądze za całkiem inne badanie. Teraz musze zaplacic kolejne pieniądze, za badanie i jeszcze raz pobierać krew i czekać na wynik... Pan z infolini konsultanckiej tez niczego sobie, każe czekać zeby cos sprawdził i zawiesza połączenie na dobre 10 minut, szkoda czekać i tracić złotówki. żenada... , pomocy żadnej. Naprawcie sobie strone internetowa, a nie naciagajcie ludzi na dodatkowej koszty ! Nie polecam nikomu ! (opinia zmoderowana przez administratora z uwagi na treść)

Pani w laboratorium nie umie pobierać krwi krw

Przyszłam z tygodniowym niemowlakiem zrobić badanie krwi na poziom bilirubiny. Pani nie umiała pobrać krwi od tak małego dziecka. Krew pobierała z pięty, po czym zdarla dziecku skórę z jednej i drugiej pięty a na koniec się okazało, że badanie jest nie ważne bo w probowce jest hemoliza. Nie polecam nikomu żeby trafił na tą kobietę masakra jakaś.Musiałam badanie zrobić jeszcze raz w innym punkcie i Pani jak zobaczyła te pięty to się przerazila bo jak pracuje 40 lat to czegoś takiego nie widziała. Omijajcie szerokim łukiem punkt w Poznaniu na ul Krakowskiej

NAJGORSZY PUNKT POBRAŃ!!!!!!

Pani pielęgniarka pobrała-kuła moje dziecko 3 razy które panicznie sie boi igły ,po czym okazało się że nie pobrała tego materiału do badania co potrzeba Brak profesjonalizmu ,!!! Dziecko musi przejść przez to jeszcze raz

Najgorzej

Pani w punkcie obsługuje zarówno rejestrację jak i pobrania. Zachowuje się przy tym niegrzecznie i opryskliwie. Na pytanie, ile orientacyjne mam czekać, spotkałam się niemalże z krzykiem oraz głośnym komentarzami pod moim adresem. Wyszłam nie czekając na swoją kolej.

placowka zamnieta, zadnych informacji dla pacjenta

firma sprzedaje uslugi przez internet płatne z góry do nieczynnych placówek, informacji nie ma nigdzie, klient dowiaduje się na miejscu gdy zastaje zamknięte drzwi.

Ul. Mokra 4/ Lódź

Bardzo nieprzyjemna rozmowa z panią konsultantką, opryskliwa, niemiła. Była obrażona, ze musi rozmawiać i odpowiadać na pytania. Po rozmowie z nią natychmiast zaczęłam szukać innego laboratorium i innych badań.

Obsługa klienta

Nie polecam firmy Alablabolatoria, jedyną osobą którym chce się rozmawiać z klientem są Panie w Sekretariacie. Jeśli chodzi o Dział obsługi klienta to cała masa elektronicznej osoby która cały czas coś mówi, nie ma kontaktu z konsultantem. Trudno się dodzwonić. Będę omijać z daleka tą firmę. Wyniki online - informatycy ignorują klienta, np. mówiąc że awaria jest od pół godz. co jest nieprawdą. Awaria wyników online jest niedopuszczalna ale dla tej firmy to nic takiego. Chcąc zgłosić reklamację przez formularz, każą wpisać adres zamieszkania tylko po co firmie potrzebne takie informacje, wystarczy adres @.NIE POLECAM

Tragedia

Problem rozpoczął się już na samym początku. Po wejściu do gabinetu zabiegowego, pani stwierdziła, że kupiłam dwa razy to samo badanie i zapłaciłam podwójnie bo robiąc GRUPĘ KRWI, zostanie automatycznie zrobiony test ALLO (p/c odpornościowe). Nie wiedziałam o tym, na stronie też nie było żadnej informacji, a badania te widniały jako dwa osobne badania. Po chwili, pani która zajmuje się pobieraniem krwi zadzwoniła do swojej koleżanki zapytać ile próbek krwi ma mi pobrać. Po upewnieniu się, że jedną i że ma nie wypisywać testu ALLO, bo na pewno zostanie on zrobiony, przystąpiła do badania. Badanie bolesne, osoba pobierająca krew nie zapytała czy jestem w ciąży. Dodatkowo pani siedząca na recepcji przywitała mnie w bluzie z napisem „Bitchie Bitch” (ciekawy standard ubioru). Będę omijać szerokim łukiem.

Omijać z daleka

Omijać z daleka Założyłem konto Zamówiłem badanie Opłaciłem Udałem się do punktu pobrań SMS otrzymałem wiadomość że wynik jest dostępny Zalogowałem się na konto I aby pobrać wynik musze mieć specjalny kod którego nie otrzymałem Aby otrzymać wynik musze sie udać osobiście do punktu pobrań !!!!!!!!!!!!!!!!!! On sią lepsi niż NFZ A co gdy pacjent leży chory i nie może się udać po wyniki?

Brakuje tylko popiersia Lenina w tym miejscu

Wystawienie faktury na podstawie paragonu, niby prosta sprawa, niestety nie w ALAB labotaria w Poznaniu. Problem przerósł panią laborantkę Krysię, zdającą się wciąż funkcjonować w alternatywnej rzeczywistości sprzed upadku muru berlińskiego. Jestem w 7 m-cu ciąży. Na złożenie wniosku o zwyczajną fakturę VAT w ALAB laboratoria zmarnowałam już 5h w ciągu 2 dni przez niekompetentne odsyłanie mnie z miejsca na miejsce. I jak się finalnie okazało faktura i tak musi być wystawiona przez panią laborantkę Krysię. Teraz jeszcze trzeba poczekać na jej wystawienie do dni 7. O fakcie wystawienia oczywiście nikt mnie w ALAB nie raczy poinformować, bo należy dzwonić codziennie do pani Krysi laborantki z pytaniem czy faktura już jest. PRL. Zarówno przy Garczyńskiego jak i w szpitalu na HCP. PRL odnosi się do traktowania klientów, z góry i nieuprzejmie. Jakbyśmy wciąż byli w latach 70.

Po wejściu do punktu pobrań i przywitaniu pielęgniarki

Po wejściu do punktu pobrań i przywitaniu pielęgniarki, ta nie zaproponowała mi miejsca żebym usiadł. Miałem do oddania próbki materiału biologicznego do niestandardowej analizy z prywatnego zlecenia. Kobieta długo wyszukiwała w komputerze pozycji, o które prosiłem. Co do jednej musiała zadzwonić prywatnym telefonem do koleżanki z prośbą o pomoc. W punkcie drukarka drukowała papier o niepożądanej, poziomej orientacji, co wymagało od niej dodatkowej pracy przerywania zadrukowanych kartek. Kobieta twierdziła, że drukarkę "ktoś przestawił". Wreszcie kobieta podała mi wymagane dokumenty z prośbą o podpisanie co do połowy z nich wytłumaczyła w jakim celu mam je podpisać i pozwoliła na przeczytanie podpisywanego dokumentu. W punkcie pobrań panował porządek, dane innych pacjentów nie były widoczne dla mnie na biurku, ani nigdzie obok. Ponieważ moja wizyta trwała nieprzeciętnie długo, na koniec skwitowała, że "chyba pacjenci nie zlinczują mnie na korytarzu". Wykazała się też rozładowującym atmosferę poczuciem humoru, gdy ja zażartowałem, że "zrzucę to na nią".

Laboratorium Alab poleciła mi siostra

Laboratorium Alab poleciła mi siostra, która potrzebowała kilku badań krwi, i w tym celu szukała placówki, gdzie wykonane one zostaną najtaniej. Postanowiłam się dołączyć, bo też miałam jedno ważne badanie do wykonania, a ceny w Alab były naprawdę kuszące.Jeśli chodzi o samą lokalizację, to nie ma się do czego przyczepić, no może tylko do tego, że laboratorium na Zygmuntowskiej jest malusieńkie, ale czyste i schludne. Nie przyjechałyśmy tam bladym świtem, a kolejki i tak nie było - miła niespodzianka! W środku pielęgniarka dokładnie przepytała mnie co chcę zbadać i w jakim celu, czy mam skierowanie itp, tak żeby dobrać mi optymalne badanie; była naprawdę bardzo rzeczowa i profesjonalna, i choć dokładnie wiedziałam, jakie badanie mnie interesuje, to miło było zobaczyć, że ktoś się o mnie autentycznie troszczy!Krew została mi pobrana sprawnie, bez rozrywania żył, co się czasem i najbardziej doświadczonym zdarza. Potem krew pobieraną miała moja siostra, która w takich sytuacjach zazwyczaj mdleje - tutaj też pielęgniarka się wykazała, odpowiednio o siostrę zadbała, tak żeby dyskomfort był dla niej jak najmniejszy. I na koniec najlepsze - dostałyśmy kody do zalogowania się na stronie internetowej i sprawdzenia wyników! W erze komputerów wszędzie powinno się wprowadzić takie rozwiązanie, bo naprawdę ułatwia życie. A wyniki badań były gotowe kilka dni przed terminem...Zdecydowanie polecam wszystkim!

Odwiedzałeś ostatnio Alab Laboratoria?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Poradnia K

(2.00 )

Oftaldent

(2.50 )

Centrum Diagnostyki i Terapii Laserowej

(0.50 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem