Home Broker

( 1.04 )

Opinie (295)

Brak odzewu ws sprzedazy domu

Obsluga klienta w Home Broker jest fatalna! Ponad miesiac temu dzwonilam na infolinie ws oferty domu w Zielonkach. Pani, ktora zajmuje sie sprzedaza miala do mnie oddzwonic. Do tej pory nikt sie nie odezwal a na stronie widze, ze oferta jest wciaz aktualna. Mialam 4 razy telefon od pani z infolinii, ktora pytala czy pani z dzialu sprzedazy sie kontaktowala i na tym sie skonczylo. W ogole im nie zalezy na klientach i sprzedazy.

NIE POLECAM!!!!!

Firma bierze prowizje od dwóch stron transakcji. I owszem ma do tego prawo tylko po co przepłacać skoro jest mnóstwo innych świetnych biur nieruchomości a nie zapłacisz KILKUNASTU tysięcy. NIE POLECAM!

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Dobrze

Dobrze. Po umówieniu kontaktu telefonicznie i przyjściu na miejsce zostałem skierowany do pracownika, który na mnie czekał i odmawiał ze mną czym jestem zainteresowany. Rozmowa luźna bez nacisku na zakup. Ogólne wrażenie dobre.Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi. Na minus: oferta,cena,asortyment.

Słabo

Słabo. Na minus: wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Dobrze

Dobrze. Obsługę tej firmy oceniam pozytywnie.Również asortyment zawarty w ofercie jest zadowalający. Pracownicy zapewniają profesjonalną obsługę.Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment.

Dobrze

Dobrze. Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Rewelacyjnie

Rewelacyjnie. Znakomita obsługa. Duża wiedza.Na plus: Wiedza i kompetencje personelu.

zarejestrowany-uzytkownik

zarejestrowany-uzytkownik

07.05.2018
Home Broker Inna forma kontaktu

Dobrze

Dobrze. Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Tak sobie

Tak sobie. Uważam, że prezentacja została przeprowadzona tendencyjnie. Nie jestem zadowolony z przedstawionych rozwiązań. Uważam, że nie zabezpieczały one mojego interesu.Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Źle

Źle. Na plus: wygląd miejsca obsługi. Na minus: wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi.

OK

OK. miałem kontakt tylko telefonicznie, oferta była ciekawa, ale wydaje mi się że za dużo formalności, które długo trwająobsługa na wysokim poziomie - pełna kulturaNa plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Dobrze

Dobrze. Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Tak sobie

Tak sobie. okNa plus: zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, wygląd miejsca obsługi. Na minus: wiedza i kompetencje personelu, organizacja i czas obsługi.

OK

OK. Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, wygląd miejsca obsługi. Na minus: organizacja i czas obsługi.

Fatalnie

Fatalnie. Na minus: wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Super

Super. Wiedza pracowników bardzo wielka. Zachowanie w stosunku do klientów bardzo zaskakujące.Na plus: Wiedza i kompetencje personelu, zachowanie personelu, oferta,cena,asortyment, organizacja i czas obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Odwiedzałeś ostatnio Home Broker?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Meritum Nieruchomości

(2.00 )

Archicom

(4.96 )

Jaz-bud

(2.18 )

Poradnik jakości obsługi

Jaki bank wybrać? RANKING najlepiej ocenianych banków!

W jakim banku założyć konto? W którym najlepiej wziąć kredyt? Gdzie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu otrzymacie pomoc od profesjonalistów? Przedstawiamy nasz ranking najlepiej ocenianych banków na portalu jakoscobslugi.pl!

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem