Grom Strzelnica sportowa

( 4.00 )

Opinie (4)

Strzelnica rekreacyjno sportowa to świetny pomysł na

Strzelnica rekreacyjno sportowa to świetny pomysł na spędzenie wolnego czasu. Nie można się tam nudzić ponieważ jest wiele rodzajów broni, z której można postrzelać. Dodatkowo panuje tam przyjemna atmosfera. Właściciel, który jest także osobą pomagająca podczas strzelania posiada dużą wiedzę. Stara się pomagać w czasie przygotowania jak i samego strzelania. Pod jego okiem można wypróbować wszystkich dostępnych rodzajów broni. Rozpoczynając od bardzo lekkiej prostej broni pneumatycznej (wiatrówce), po stare strzelby.

Odwiedzałeś ostatnio Grom Strzelnica sportowa?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Vitamin Shop

(3.92 )

Tatar

(5.00 )

Elite Sport Food

(4.00 )

Poradnik jakości obsługi

RANKING Najlepiej oceniane szkoły językowe

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych szkół językowych na portalu Jakości Obsługi. Poniższe szkoły otrzymały najlepsze opine i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te szkoły, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepsze salony i serwisy motoryzacyjne

Sprawdź ranking najlepszych salonów i serwisów motoryzacyjnych. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii. 

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem