Grom Strzelnica sportowa

( 4.00 )

Opinie (4)

Strzelnica rekreacyjno sportowa to świetny pomysł na

Strzelnica rekreacyjno sportowa to świetny pomysł na spędzenie wolnego czasu. Nie można się tam nudzić ponieważ jest wiele rodzajów broni, z której można postrzelać. Dodatkowo panuje tam przyjemna atmosfera. Właściciel, który jest także osobą pomagająca podczas strzelania posiada dużą wiedzę. Stara się pomagać w czasie przygotowania jak i samego strzelania. Pod jego okiem można wypróbować wszystkich dostępnych rodzajów broni. Rozpoczynając od bardzo lekkiej prostej broni pneumatycznej (wiatrówce), po stare strzelby.

Odwiedzałeś ostatnio Grom Strzelnica sportowa?

Powiedz innym o swoich pozytywnych i negatywnych doświadczeniach

Dodaj opinię

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Podobne firmy w okolicy

Vitamin Shop

(3.92 )

Tatar

(5.00 )

Elite Sport Food

(4.00 )

Poradnik jakości obsługi

Gdzie robić zakupy? RANKING najlepiej ocenianych supermarketów!

Gdzie najlepiej wybrać się na zakupy? W którym sklepie spotkacie najwyższą jakość obsługi, bez problemu znajdziecie produkty i skorzystacie z ciekawych promocji? Sprawdźcie nasz ranking najlepiej ocenianych supermarketów na portalu jakoscobslugi.pl!  

RANKING Najlepiej oceniane cukiernie i piekarnie

Sprawdź ranking najlepszych cukierni. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opine na portalu Jakości Obsługi.Do rankingu zakwalifikowały się tylko te firmy, które miały więcej niż 10 opinii.

RANKING Najlepiej oceniane miejsca rozrywki

Sprawdź ranking najlepiej ocenianych miejsc rozrywki na portalu Jakości Obsługi. Poniższe firmy otrzymały najlepsze opinie i najwyższe oceny od użytkowników portalu. Do rankingu zakwalifikowały się tylko te centra rozrywki, które miały więcej niż 10 opinii.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności

Zrozumiałem